Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозити тижня і динаміка ставок: щотижневий огляд

На поточному тижні, в цілому, тривало зростання процентних ставок на популярні вклади. З’явилися нові депозитні продукти з терміном розміщення від 15 днів. А ще – стартувала акція, приурочена прийдешнього свята Пасхи. Подробиці – далі.

Новинки та акції тижні

Перший Український Міжнародний Банк пропонує новий гривневий депозит "Копилка" з можливістю поповнення та вільного зняття в будь-який час грошових коштів із збереженням всіх нарахованих відсотків. Даний депозитний продукт оформляється тільки в рамках будь-якого карткового продукту банку. Термін депозиту – 367 днів, процентна річна ставка складає 15,1%. Нараховані відсотки разом із сумою вкладу повертаються в кінці терміну дії депозитного договору. При відкритті вкладу безкоштовно видається пластикова карта.
ВіЕйБі Банк на цьому тижні запустив нові депозити з щомісячною виплатою відсотків "Марафон Лояльності" (оформлення у відділенні банку) і "Марафон Лояльності Онлайн" (оформлення в системі інтернет-банкінгу). Доступні терміни при оформленні через інтернет-банкінг – 1, 2, 3 і 13 місяців. Процентна ставка доходить до 26,5% річних у гривні, 12,75% у доларах і 9,75% у євро. Через банківське відділення вклад можна оформити на 3 або 6 місяців під 26% річних у гривнях, 12,5% у доларах, 9,5% у євро. За депозитами доступна автопролонгація і можливість поповнення.

clip_image001

Банк Київська Русь з 27 березня пропонує новий короткостроковий депозит "15 днів". Прибутковість по вкладу складає 20% річних у національній валюті, 9% – у доларах і 8% – у євро. Виплата відсотків по закінченню 15-денного терміну. Автопролонгація вкладу на новий термін не застосовується.
Серед депозитних продуктів Міського Комерційного Банку з’явився новий вклад "Сонячний Етюд" із щомісячною виплатою відсотків та можливістю поповнення. Терміни депозиту – 3, 5, 7 і 11 місяців. Процентні ставки залежно від періоду розміщення і початкової суми вкладу знаходяться в межах від 24% до 25% річних у гривні, від 11,6% до 11,8% в євро, від 11,3% до 11,5% у доларах США . Кожному вкладнику надається платіжна картка Visa Electron або Visa Classic для виплати нарахованих відсотків.

З 24 березня по 30 квітня 2014 Укрсоцбанк проводить "Великодню акцію". Кожен вкладник, який відкрив у вказаний період депозит "Класичний" у гривні строком на 1 місяць під 19% річних має шанс виграти 1 000 гривень на рахунок. Кожен день визначаються 5 переможців, та за весь період акції 190 вкладників-переможців отримають на свій рахунок приємний грошовий бонус. Акція проходить на території всієї України.

clip_image003

Динаміка депозитних ставок за тиждень

ВТБ Банк з 24 березня збільшив ставки по всіх своїх депозитах. Наприклад, оформлення "Дитячого" депозиту у гривні стало вигідніше на 4,09 п.п., процентна ставка за вкладом становить тепер 18,37% річних. Незалежно від терміну розміщення вирівнялися ставки в гривнях за депозитами "Класичний" та "Пенсійний" і тепер становлять 21,5% річних. Вклад "Зручний" додав прибутковості на 5,75 п.п. і тепер має 18,5% річних у національній валюті. Вирівнялися ставки і за "Цільовий накопичувальний планом" – в незалежності від терміну розміщення річна ставка в гривні нині становить 16,5%.

Діамантбанк підвищив ставки за депозитом з щомісячною виплатою відсотків "Власний вибір", особливістю якого є можливість вільного вибору

clip_image004

вкладником терміну розміщення грошових коштів – від 50 до 350 днів. Максимальні ставки за вкладом тепер становлять 22% річних у гривні (+5 п.п.), 10% у доларах (+3,5 п.п.) і 8% в євро (+3,5 п.п.) при фіксованому терміні від 50 до 150 днів.
Збільшено ставки також по депозиту з щомісячною виплатою відсотків "Комфортний". При мінімальному терміні розміщення 1 місяць процентні ставки складають 18% річних у гривні (+1 п.п.), 7% у доларах (+0,5 п.п.) і 5% у євро (+0,5 п.п.). Ставка за вкладом зростає кожного місяця і на останньому 12-місячному періоді досягає 22% річних у гривні, 11% у доларах і 9% в євро. Депозит без втрати відсотків можна отримати по закінченню кожного місячного періоду.
БТА Банк з 25 березня підняв ставки по вкладу "Універсальний" при розміщенні його в гривнях і доларах на термін 6, 9 або 12 місяців. Максимальна прибутковість досягається при відкритті депозиту на рік і становить 18,5% у гривнях (+1,5 п.п.) і 8,5% в доларах (+1,5 п.п.). Зазначений розмір ставок застосовується при виборі вкладником щомісячної виплати відсотків. У разі капіталізації відсотків ефективна ставка буде вище – 20,15% у національній валюті та 8,84% – в іноземній. Аналогічне зростання і розмір ставок фіксуємо по річному депозиту "Накопичувальний".
По вкладу "Рекордний" ставки зросли до 2,5 п.п. у гривні і 1,5 п.п. в доларах і доходять до 19% річних у гривні та 9% в доларах при оформленні вкладу на 12 місяців. Нараховані відсотки виплачуються після закінчення терміну дії вкладу. Доступні і більш короткі терміни депозиту – 1, 3, 6 і 9 місяців.
Банк Київська Русь знизив ставки за короткостроковим депозитом "7 днів". Тепер, замість 25% річних у гривні та 12% – у валюті вкладник отримає 17% річних у національній валюті, 8% – в доларах і 7% – в євро.

clip_image005

Укрсоцбанк розширив умови депозиту "Тижневий", зробивши можливим розміщення грошових коштів в доларах і євро. У перші 7 днів банк нараховує 2% річних у доларах і 1% у євро. Ставка зростає кожні 7 днів і на останньому терміні (з 22 по 28 день) складає 2,75% і 2% відповідно.
Сбербанк Росії також вніс зміни до деяких депозитів. По "Традиційному" депозиту став доступний короткий термін вкладу на 1 місяць. Процентні ставки на зазначеному терміні становлять 11,5% річних у гривні, 5,5% в доларах, 5% в євро і 4% в російських рублях.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?