Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозити тижня: до 25% річних і без податків на дохід

Пропонуємо нашим читачам огляд нових квітневих депозитів, серед яких дві «Весняні» новинки, депозити «25 за 25» та «Класика прибутку». Також ви дізнаєтеся про те, в якому відомому банку діє акція «Квітневі депозити без податків».
Місто Банк 1 квітня презентував новий акційний депозит "Весняний" з щомісячною виплатою відсотків. Гривневий вклад можна оформити строком на 2 місяці під 23,5% річних або на 4 місяці під 25% річних. Мінімальна сума вкладу становить 500 гривень. Пролонгація на новий термін і поповнення депозиту не передбачені умовами договору. При достроковому поверненні вкладу перерахунок відсотків відбувається за ставкою 0,01% річних – до 31 дня, і 2% річних – після 31 дня. Акційна пропозиція діє до 1 червня поточного року.

clip_image001

ВіЕсБанк 1 квітня повідомив про запуск нового акційного депозиту "Весняний" з виплатою відсотків в кінці терміну. Депозит оформляється під 20,5% річних на 1 місяць, або під 21,5% річних на 3 місяці. При розміщенні вкладу на 1 місяць надається можливість автоматичної пролонгації на наступний аналогічний термін. Максимальна кількість пролонгацій – не більше 2. Дозволяється поповнення депозиту "Весняний 30 днів" (з пролонгацією) протягом 5 календарних днів з дати пролонгації на суму не менше 50 гривень. У разі дострокового розірвання застосовується ставка перерахунку відсотків у розмірі 0,3% річних.

clip_image002

В Кредобанку з 30 березня по 31 травня цього року діє акційний депозит "25 за 25" із щомісячною виплатою відсотків. Термін розміщення депозиту становить 6 і 12 місяців. Мінімальна сума вкладу дорівнює 500 гривень. Розмір прибутковості по депозиту наступний:

  • 25% річних у гривні на 25% суми вкладу та 18,5% річних – на 75% суми вкладу при оформленні його на термін 6 місяців;
  • 25% річних у гривні на 25% суми вкладу та 19,5% річних – на 75% суми вкладу при оформленні його на термін 12 місяців.

При оформленні банківської платіжної картки продуктового ряду MasterCard Debit до депозиту "25 за 25" отримання грошових коштів в будь-якому банкоматі України – безкоштовне.

clip_image003

В Діамантбанку з 1 квітня введена в дію нова депозитна програма "Класика прибутку". Депозит можна оформити строком на 100, 200 або 400 днів під 22,5% -23% річних у гривні, 10,25% -10,75% у доларах і 9,25% -9,75% в євро. Виплата відсотків – щомісячна або шляхом капіталізації на рахунок. Мінімальна сума вкладу становить 2000 гривень, 200 доларів або євро.
Для власників пакетів "Депозитний" та "Абсолютний", а також, для вкладників-пенсіонерів і клієнтів банку, які вже мають діючий депозит в Діамантбанку, діє бонусна програма. Крім того, кожен вкладник, який відкрив у банку депозит "Класика прибутку", має можливість отримати в подарунок міжнародну платіжну картку.

У ПриватБанку протягом усього квітня діє депозитна акція "Квітневі депозити без податків". Щоб взяти участь в акції слід оформити новий депозит або продовжити існуючий в будь-який з валют в термін до 30 квітня поточного року.

clip_image004

ПриватБанк при цьому зобов’язується сплатити за вкладників всі податки по депозитах, істотно збільшивши таким чином дохід клієнта. Нагадаємо, що згідно з чинним законодавством вкладники зобов’язані сплатити з отриманих відсотків за депозитами податок у розмірі 21,5%. Під час проведення акції ПриватБанк повністю компенсує зазначений податок.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?