Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозити перед Новим роком

Минулого тижня спостерігався справжній бум депозитних акцій, зростання і падіння ставок. Людям, які планують відкрити депозит, саме час дивитися і робити вибір. Цікавих пропозицій багато.
Автокразбанк впровадив акційний продукт "Новорічні традиції" з виплатою відсотків в кінці терміну. Кошти можна розмістити в гривнях (22% річних), у доларах (7%) та євро (2%) строком на 60 днів. Оформити депозит можна в період з 2 грудня по 24 лютого включно.
Акційний депозит "Новорічні свята 2014" стартував у банку "Київська Русь" . Вклад діє 3 місяці, виплата відсотків здійснюється щомісячно. Прибутковість депозиту складає 22% річних у гривні, 10% у доларах і 9% в євро в перший місяць розміщення коштів. Протягом другого місяця ставки наступні: 19% у гривні, 8% в доларах, 7% у євро. В останній місяць розміщення явклада ставка складе 16% у гривні, 6% у доларах, 5% в євро. Покласти свої кошти на цей депозит можна в період з 2 грудня за 28 лютого.

depo_elka_213x400.jpg.aspx

Єврогазбанк також запустив депозит-новинку. Відкривши вклад "Зимове скарб" з терміном розміщення 3 місяці, можна отримати 21% річних у гривнях, 11% у доларах і 10% – в євро. На цей вклад також На даний внесок поширюються умови акції "Додаткові відсотки", яка дозволяє гарантовано отримати до основної ставки бонус +3% річних у гривні та +2% річних в іноземній валюті. Акція поширюється на всі депозити банку і триватиме до 31 грудня.
З приходом зими Банк інвестицій та заощаджень поміняв депозит Дохідна осінь "на новий -" Дохідна зима ". Ставки залишилися колишніми: 19% річних у гривнях, 8% в доларах і 7% у євро на терміні розміщення від 30 до 60 днів.
Банк ТРАСТ розробив акційний депозит "У Новий Рік – Разом", який можна оформити на 3 або 6 місяців. Передбачено два варіанти виплати відсотків: в кінці терміну і щомісяця. Максимальна ставка становить 22% річних у гривні при терміні розміщення 6 місяців. При сумні вкладу понад 50 000 гривень діє система бонусів, що дозволяє отримати додатково від +0,5% до +1% до основної ставки. Акційна пропозиція діє з 1 по 31 грудня.
Цікавий внесок з’явився і в Авант-Банку . Депозит "Пікантний" можна оформити тільки в національній валюті. Якщо початкова сума вкладу буде від 3 тис. грн., Процентна ставка дорівнюватиме 22%, якщо більше 200 тис. грн. – 22,25%. Депозит оформлюється на 13 місяців.

"Зручний" депозит у гривнях від Реал Банку призначений для любителів короткострокових вкладів. Процентна ставка по вкладу складає 18% річних, термін розміщення – 1 місяць. Автоматична пролонгація здійснюється протягом 6 місяців. Депозит доступний до оформлення з 5 грудня.
Деякі банки, щоб спеціально не поповнювати лінійку депозитних продуктів, віддають перевагу введенню акцій у вже діючих.

Так, ПриватБанк в період з 2 грудня по 1 квітня проводить акцію "Чемпіон". Оформивши в даний період депозит "Стандарт" або "Депозит Плюс" на 6 або 12 місяців на суму від 10 000 гривень / 2 000 USD (EUR), вкладник бере участь в акції, що дозволяє виграти 1 з 20 поїздок на Чемпіонат світу з футболу в Бразилію. Також, у вкладника є шанс стати власником одного з 400 футбольних подарунків.
Нагадуємо також, що до 20 грудня триватиме акція "Потрійна перевага", від БТА Банком . За умовами акції, клієнти Банку, які відкриють до вказаної дати депозит строком від 3-х місяців, гарантовано отримують підвищену ставку по депозиту, солодкий depo_delta_400x433.jpg.aspxподарунок від Банку, а також – шанс виграти один з 5 бонусів по 1 000 гривень в щотижневих розіграшах і головний приз – 30 000 гривень. В акції "Потрійна перевага" беруть участь депозити Рекордний, Універсальний, Накопичувальний і Індексований.

Не обійшлося і без змін процентних ставок по інших депозитах.
Так, банк "Російський Стандарт" істотно знизив ставки за вкладами у валюті. За депозитами "Максимум", "Зручний" і "Рантьє" в доларах і євро процентні ставки знизилися на 1,75-3 п.п. на всіх термінах розміщення. Ставки в гривнях залишилися без змін.
У Укрексімбанку відбулася зміна ставок по депозитах "Накопичувальний", "Ощадний", "Лояльний", "Пенсійний", "Зарплатний", "Прибутковий", "Преміум" і "Прибутковий переклад". Ставки збільшені на +0,2 п.п . у валюті і на 0,5 п.п. у гривні. По вкладу "Класичний" ставки виросли від +0,5 п.п. до 4,6 п.п (у гривні), від +0,2 п.п. до +1,3 п.п (в доларах), від +0,2 п.п. до +2,25 п.п (в євро) і на +0,2 п.п. у швейцарських франках. Разом з тим, по дитячому депозиту "Майбутнє України" ставки в гривнях, доларах і євро знижені на -0,7 п.п.
Надра Банк значно збільшив ставки по вкладу "Сімейний капітал" у початкових термінах розміщення. Тепер процентна ставка по вкладу в гривнях складає 20,14% річних протягом перших двох місяців розміщення у разі виплати відсотків в кінці терміну і 19,5% – при щомісячній виплаті. У доларах, відповідно, цей показник дорівнює 11% і 10,5%, а в євро – 10% і 9,5%.

ПУМБ з 5 грудня збільшив ставки по депозиту "Прогресивний" (на 6, 9, 12 і 18 місяців) у гривнях і доларах. Зростання процентної ставки в національній валюті коливається від +2 п.п до +3 п.п., у доларах – від +0,7 п.п. до +1,7 п.п. Відтепер максимальна місячна прибутковість по депозитах строком на 6 місяців становить – 19% у гривні і 8% в доларах США; на 9 місяців – 19,50% у гривні та 8,50% у доларах США ; на 12 місяців – 20,50% у гривні та 10,50% в доларах США; на 18 місяців – 21% у гривні та 11% у доларах США.
У Актив-Банку з 5 грудня ми спостерігали зростання ставок за вкладами у всіх валютах. Так, за депозитами "Активний рух" і "Актив класичний +" з терміном розміщення на 3 місяці процентні ставки на +2 п.п. в гривнях і на +1,05 п.п. у доларах і євро. Тепер розмістити грошові кошти на вказаний термін можна під. 19% річних у гривнях і 8,5% у валюті.
А ось на депозит "Актив прибутковий" тепер можна розміщувати кошти на такі короткі терміни, як 11 і 21 день, під 18% і 19% річних у гривні, 8% і 8,5% у валюті відповідно. Привабливі ставки тепер встановлені і для термінів розміщення на 1 і 3 місяці. Оформити короткостроковий вклад тепер можна і в разі вибору депозитної пропозиції "Актив Мікс". За депозитами "Актив вільний" і "Актив накопичувальний" також встановлено підвищені ставки на початковому срокеразмещенія, відповідно на 3 і 6 місяців.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?