Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозити на 7 днів, огляд пропозицій.

Короткострокові вклади залишаються оптимальним варіантом інвестування для тих, хто боїться курсових коливань, але не хоче, щоб гроші лежали вдома без діла. Адже, у випадку розвитку негативного валютного сценарію, гроші можна буде швидко і без проблем повернути, а якщо показники ринку будуть йти вгору – скористатись автоматичною пролонгацією.
У банку «Київська Русь» є на сьогодні короткостроковий вклад «7 днів». Назва цього банківського продукту відповідає терміну його дії. На гривневому вкладі можна заробити 25% річних, якщо депозит відкритий в доларах або євро – 12%. Мінімальна сума вкладу – 1 тис. грн., 500 дол чи євро. Можливість поповнення вкладу відсутня. Автоматична пролонгація не використовується. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну шляхом перерахування коштів на картковий або поточний рахунок вкладника.

clip_image002

Депозит «Дохід 7/7» від Ідея Банку має автоматичну пролонгацію вкладу до 7 разів. Ті, хто оформлять депозит у відділенні, отримають 22% річних, за допомогою інтернет-банкінгу – 22,5%. Мінімальна сума вкладу – 1 тис. гривень. Виплата відсотків здійснюється в кінці строку.
Терра Банк пропонує своїм клієнтам депозит «Яскрава сімка» Оформити вклад можна на 7 днів під 21,25% річних у гривні, 9,75% річних в доларах і 8,75% у євро. Кожна наступна пролонгація – це +0,25% до вкладу. Максимально можлива кількість пролонгацій – 12. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн., 200 дол або 200 євро.
Депозит «Оптимальний / 7 днів» від Укрексімбанку можна оформити на тиждень з можливістю пролонгації до 210 днів. Мінімальна сума вкладу становить 5 тис. грн., 500 дол і 500 євро. Процентна ставка – 18% річних у гривні, 4% в доларах США і 2% у євро. При цьому, протягом перших п’яти семиденних періодів ставка по гривневому внеску становить 18%, шостий період – це 14% річних, сьомий і восьмий – 17% річних, і дев’ятий – знову 18% річних. Зміни процентної ставки передбачаються і за депозитами у валюті.

Банк інвестицій та заощаджень пропонує вклад «Динамічний» з капіталізацією відсотків наприкінці кожного періоду і можливістю пролонгації депозиту до 12 разів. Процентна ставка становить 17% річних. З кожною пролонгацією вона збільшується на 0,25%. Мінімальна сума вкладу – 500 гривень.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?