Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозити до Нового року – продовження

Новорічні депозити продовжують привертати увагу потенційних клієнтів не тільки високою прибутковістю (до 26,5% річних у гривні), але й актуальними подарунками, серед яких: страхові поліси, планшети, енергозберігаючі лампи, пледи, смачні сюрпризи до новорічного столу та інше.

Банк Траст пропонує відкрити акційний депозит "Новорічний", який діє до 31 грудня 2014 року. Банк пропонує щедрі 26,5% річних у національній валюті при терміні депозиту 4 місяці. Виплата відсотків здійснюється по закінченню терміну дії вкладу. Мінімальна сума депозиту становить 1000 гривень, максимальна – не обмежена. Автопролонгація терміну, поповнення і часткове зняття умовами депозиту не передбачені. При достроковому розірванні депозиту банк здійснить перерахунок відсотків за ставкою 2% річних.

clip_image001

Мотор-Банк приєднується до проведення передсвяткових акцій і дарує подарунки клієнтам, що відкрили акційний депозит "Новорічні скарби". Умови депозиту передбачають тримісячне розміщення коштів під щомісяця зростаючу ставку: від 12% до 25% річних у гривні, від 2% до 7% у доларах , від 1% до 5% в євро. Відсотки виплачуються в кінці строку. Мінімальна сума вкладу становить 1 000 гривень, 200 доларів (євро). У разі дострокового закриття депозиту відсотки підлягають перерахунку за ставкою 2% річних у гривні і 0,1% у доларах (євро).

При оформленні депозиту в одному із Запорізьких відділень "Мотор-Банку" клієнту пропонується на вибір скретч-карта, під захисним шаром якою прихований подарунок – один з 3-х планшетів, а також – безліч інших приємних подарунків до новорічного столу.

clip_image002

Банк Столичний до 27 грудня проводить святкову акцію "Теплий сюрприз". Учасниками акції є вкладники-фізичні особи, які внесуть на депозит грошові кошти сумою не менше 1 000 гривень / 200 доларів / 200 євро на термін від 3 місяців. Після зарахування грошей на депозитний рахунок учасник акції отримує спеціальний купон – право на отримання одного з призів акції: пледа, подушки, банних рушників, рушників для обличчя.
Крім "теплих" домашніх призів розігрується право на безкоштовний тариф по оплаті комунальних платежів у банку "Столичний" строком до 31 січня 2015 року. Відкрити депозит банку Столичний можна у відділеннях м Суми та Сумської області (м Конотоп, м Шостка та ін.).

Банк Львів до 19 січня 2015 пропонує розмістити грошові заощадження на депозит "Різдвяний" строком на 18 місяців. Ставка в перші 30 днів вкладу становить 24% річних у гривні. На подальші строки ставка змінюється наступним чином:

– З 3 по 6 міс. – 19% річних; – З 6 по 9 міс. – 20% річних; – З 9 по 12 міс. – 20,3% річних; – З 12 по 18 міс. – 20,5% річних. Зазначені відсотки діють при оформленні вкладу з виплатою відсотків в кінці терміну. При виборі щомісячної виплати відсотків ставка буде нижчою на 0,25%. Мінімальна сума депозиту – 500 гривень.

clip_image004

Ще одним акційним вкладом банку Львів є депозит "Подвійне заощадження", оформити який можна також до 19 січня 2015 року. Суть пропозиції – кожному вкладнику при розміщенні або переукладання депозиту на суму від 24 тис. гривень або 3 тис. доларів (євро) строком від 100 днів у подарунок дістається LED-лампа TM EUROLAMP. Поспішайте, так як кількість подарункових ламп обмежена!

Банк Інвестицій та Заощаджень до 31 грудня 2014 року пропонує клієнтам відкрити депозит "Акційний" і виграти один з цінних призів, взявши участь в акції "Процентний снігопад".

"Акційний" депозит оформляється в національній валюті строком на 3 місяці (від 91 до 95 днів) під базову ставку 22% річних. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну. Умови вкладу передбачають можливість внесення поповнень протягом перших двох місяців на суму не менше 100 гривень. Для оформлення вкладу досить мінімальної суми в 1 000 гривень.

clip_image006

Після підписання депозитного договору вкладнику буде видана скретч-карта "Процентний снігопад", під захисним шаром якій знаходиться інформація про гарантований подарунок:

– Надбавка до депозиту (максимальна ставка – до 25% річних);

– Безкоштовне відкриття карткового рахунку;

– Страховий поліс номіналом 2000, 5000, 10000 гривень.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?