Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитний сертифікат: вся сума в кінці строку

Кількість пропозицій на ринку іменних депозитних сертифікатів поступово збільшується. На такого роду доларовому вкладі можна заробити до 11,5% річних.

Головна перевага доларових іменних депозитних сертифікатів полягає в тому, що на них не поширюються валютні обмеження НБУ. Тому наприкінці терміну дії договору клієнт банку має можливість забрати всю інвестовану суму відразу.

У той же час заощадження у вигляді депозитних сертифікатів гарантовані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб в рамках суми 200 тис. грн., а відсоткові ставки за даними пропозиціями – вище тих, які пропонуються за звичайними депозитами.

clip_image002 Не варто також забувати про те, що іменний депозитний сертифікат – це, насамперед, цінний папір, з яким можна здійснювати різні операції. Наприклад, він може послужити заставою при оформленні кредиту.

Серед мінусів такої пропозиції можна виділити відсутність можливості поповнювати або знімати частину коштів протягом терміну дії договору. Адже всі відсотки і тіло депозиту виплачуються тільки наприкінці терміну. Крім цього, не так вже й багато банків пропонують оформити депозитний сертифікат. Але їх кількість постійно збільшується.

У Промінвестбанку зараз можна оформити іменний депозитний сертифікат на суму від 5 тис. до 1 млн. дол. на термін 6, 9 або 12 місяців. Процентна ставка при цьому складе 10%, 11% або 11,5% річних відповідно.

У банку Кредит Дніпро на 6, 9 або 12 місяців можна розмістити від 1 тис. доларів і більше. Згідно з умовами вкладу, заробіток на вище вказаних термінах складе 9,3%, 9,7% і 9,9%.

Ощадбанк Росії пропонує своїм клієнтам безкупонний депозитний сертифікат з терміном розміщення на 6 або 12 місяців. Інвестуючи від 10 тис. до 1 млн. дол. можна заробити 8,25% або 8,5% відповідно. Для додаткової зручності клієнта сертифікат може зберігатися в банку за додаткову плату – 50 грн. за один документ.

Діамантбанк створив депозитна сертифікатну пропозицію з терміном дії 200 і 400 днів. У першому випадку процентна ставка складе 10%, а в другому – 10,5% річних. Мінімальна сума вкладу дорівнює 5 тис. дол.

У Фідобанк допускається розміщення коштів на 6,9 і 12 місяців. При інвестуванні від 1 тис. дол., можна заробити до 10,25% річних.

Також, в найближчому майбутньому вивести на ринок пропозиції іменних депозитних сертифікатів планують такі фінустанови, як ВТБ Банк і Платинум Банк .

«Ми перебуваємо зараз на завершальній стадії розробки такого інструменту, як іменні депозитні сертифікати у валюті. Сертифікат – це цінний папір. З цінним папером можна здійснювати різні операції – наприклад, він може бути інструментом застави.

На сьогоднішній день спостерігається особливий інтерес до валютних сертифікатів, і це, безумовно, пов’язане з обмеженням видачі коштів з валютних рахунків. Купуючи такий сертифікат, клієнт може отримати всю суму у валюті без будь-яких обмежень. Це є вагомою перевагою », – стверджує виконуюча обов’язки Голови Правління Platinum Bank.

Як бачимо, іменний депозитний сертифікат в доларах зараз є найбільш вигідною пропозицією для людей, охочих інвестувати в банківські вклади з високою процентною ставкою, але, в той же час, обійти ліміти регулятора.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?