Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитний огляд тижня: 7 днів + Різдвяний подарунок.

У депозитному огляді тижня ознайомимо Вас з двома новими 7-денними депозитами з прибутковістю до 28% річних. Також, дізнаєтесь, в яких банках можна замовити собі «Різдвяний подарунок» і оформити спеціальний депозит з наданням фінансової допомоги дітям з дитячих будинків.
В КБ Хрещатик з 7 листопада по 31 грудня 2014 діє акційний передноворічний вклад "Різдвяний подарунок" із щомісячною виплатою відсотків. Відсоткова ставка по вкладу складає 22,5% річних у гривні. Термін дії вкладу – 3 місяці. Мінімальна сума депозиту – 1000 гривень. У разі дострокового розірвання при перерахунку відсотків застосовується процентна ставка по вкладу «Гаманець», діюча на дату оформлення договору.
Кожному вкладнику для отримання відсотків та розміщення суми вкладу безкоштовно відкривається картковий рахунок з видачею платіжної картки міжнародних платіжних систем VisaElectron або Maestro.

clip_image001

Банк Київська Русь протягом цього тижня випустив одразу 2 нових вклади. 10 листопада презентував новий депозит у гривні "Дохідний – 2014" . Вклад оформлюється строком на 3 місяці і передбачає щомісячну виплату відсотків і можливість поповнення (за згодою Банку). Відсоткова ставка становить 27% річних в 1-й місяць, 25% – в 2-й і 23% – в 3-й місяць знаходження коштів на рахунку. У разі дострокового повернення вкладу відсотки будуть перераховані за ставкою 0,1% річних. Оформити депозит можна до 30 листопада 2014 (включно).
З 13 листопада в Банку Київська Русь стартував короткостроковий депозит "7 днів" . Даний депозит дозволяє розмістити грошові кошти в гривні на короткий термін в 7 днів і вже в кінці терміну отримати назад свій внесок разом з відсотками. Також, у вкладників є можливість пролонгувати термін до 7 періодів. Відсоткова ставка стартує з 17% річних в перший 7-денний термін і збільшується з кожною наступною пролонгацією, доходячи до 22% річних в 5, 6, 7 періодах (з 36 по 56 дн.). Мінімальна сума вкладу – 1000 гривень.
Фідобанк запрошує всіх, хто цінує свій час і хоче отримувати дохід зі своїх заощаджень, оформити новий депозит до запитання "Час Україна – це гроші". Для оформлення вкладу не потрібно йти в банк, а достатньо скористатись фінансово-роздрібної онлайн-платформою Фідобанк Фідомаркет. Гроші на новий депозит можна перевести за допомогою картки будь-якого банку.
Депозитна новинка доступна для відкриття тільки новим клієнтам, у яких ще немає "Зеленого номера" * в Фідобанк. Мінімальна сума для відкриття вкладу – 300 гривень. Річна процентна ставка становить 20% річних. Умови вкладу передбачають можливість вільного поповнення та часткового зняття до рівня незнижуваного залишку, щомісячну виплату відсотків з урахуванням капіталізації.

clip_image002

* "Зелений номер" – це номер мобільного телефону, який підтверджений клієнтом в якості особистого номера, і використовується банком в якості ідентифікатора при здійсненні операцій з банківськими рахунками на Фідомаркіті.
Ще однією новинкою Фідобанк є депозит "Від серця – дітям" з допомогою якого вкладники мають можливість не тільки забезпечити собі високий щомісячний дохід, а й надати посильну допомогу дітям з дитячих будинків в Україні.
При відкритті депозиту в будь-який з валют 1% річних від суми вкладу в гривневому еквіваленті перераховується на спеціальний рахунок благодійного фонду "Твоя опора", а зібрані Фондом кошти будуть використані на закупівлю товарів першої необхідності для дитячих будинків у всіх регіонах нашої країни, в тому числі і тих, де живуть діти із зони АТО.
По депозиту банк пропонує процентні ставки від 17,5% до 22,5% річних у гривні, від 6,5% до 10,5% в доларах і від 5,5% до 9,5% в євро на термін 1, 2 , 3, 6, 9, 12, 18, 24 місяці. Мінімальна сума вкладу – 500 гривень, 100 доларів або 100 євро. Відразу після відкриття депозиту "Від серця – дітям" у відділенні банку вкладник отримує сувенір – пам’ятний магніт у вигляді серця.

У Банку Національний Кредит з 13 листопада по 30 грудня 2014 діє акційний депозит "Зростаючий". При мінімальному терміні вкладу 7 днів процентна ставка становить 16% річних у гривні. При кожній пролонгації ставка збільшується на 1% протягом перших 12 пролонгацій – до рівня 28% річних.
Починаючи з 13-й пролонгації процентна ставка встановлюється на рівні базової. Мінімальна сума для відкриття депозиту – 100 гривень. Відсотки при достроковому розірванні виплачуються в повному обсязі за все завершенні 7-денні періоди, за незавершений – за ставкою 0%.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?