Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитні новини: ставки починають знижуватись

Перший пост виборний тиждень пройшов відносно спокійно в світі депозитів українських банків. Фінансові установи тільки-тільки починають деякі рухи у бік коригування депозитних ставок. На цьому тижні ми спостерігаємо як падіння, так і зростання, прибутковості по банківських вкладах. З подробицями пропонуємо ознайомитися в нашій статті.

Банк Національний Кредит зменшив процентні ставки в гривні по вкладу "Стандартний" на термінах розміщення 1, 3 і 6 місяців на 0,5 / 1,5 / 2,0 % відповідно. Поточний рівень прибутковості на вказаних термінах становить 21,5% / 23,5% / 22% річних.

Європейський газовий банк також почав знижувати ставки за деякими депозитами. З 29 травня нові ставки за вкладами "Стабільний" та "Пенсійний" зменшені на 4 % в гривні і 3 % в доларах / євро на всіх доступних термінах розміщення. Поточний рівень прибутковості по депозиту для пенсіонерів складає 14% / 16% річних у гривні, 4% / 5% у доларах і 2,5% / 3,5% у євро при термінах розміщення 6 і 12 місяців.

clip_image001

Депозит "Стабільний" з терміном розміщення 18 місяців принесе вкладникові щомісячний дохід у вигляді нарахованих відсотків за річною ставкою 19% у гривні, 6% у доларах і 5% в євро.
Банк Київська Русь , навпаки, істотно збільшив ставки в гривні по двох депозитам – "Накопичувальний" і "Київська Русь" . Прибутковість по вкладами зросла на 3-4 % і доходить нині до 22% річних. Також, до вказаних вкладів застосовується Програма лояльності, за умовами якої можна додатково отримати від 0,2% до 1% до базової відсоткової ставки.
Енергобанк з 29 травня підвищив процентні ставки в національній та іноземній валютах по двох популярних депозитних продуктах – строковим вкладом з щомісячною виплатою відсотків і строковим вкладом з виплатою відсотків в кінці терміну. Збільшивши ставки на 2 % в гривні і 1,5-2,5 % в доларах і євро, банк підвищив прибутковість за вказаними вкладами до 26,5% у гривні, 14,5% в доларах і 12,5% в євро на деяких періодах розміщення (30 – 60, 60 – 90 днів).
Днем раніше Енергобанк знизив на 4 п.п. ставку за ощадним вкладом «Енергійний» до 10% річних. Нагадаємо, цей внесок надає клієнту можливість вільного доступу до своїх заощаджень в будь-який час.

Актив-Банк ввів нові терміни за двома депозитними продуктами. Так, за вкладом "Актив прибутковий" з’явилась можливість розміщення грошових коштів на короткий термін 1 місяць під процентні ставки в розмірі 17% річних у гривні, 7% у доларах і 6% в євро. Виплата відсотків – в кінці терміну дії депозитного договору. По депозиту з щомісячною виплатою відсотків "Актив класичний +" тепер доступний термін в 3 місяці під 22,5% річних у гривні, 10% у доларах, 8% в євро.
У Актив-Банку також діє Програма лояльності, завдяки якій базові процентні ставки можуть бути збільшені на 0,5% у гривні й 0,3% у доларах / євро.
У Мегабанку з 27 травня по 10 червня почала діяти акція "Завжди разом", призначена для клієнтів, які достроково розірвали депозитні договори в період з 5 по 30 травня поточного року, але побажали знову розмістити кошти на новий вклад. Згідно з умовами акції, Мегабанк повертає клієнту відсотки, які не були ним отримані у зв’язку з достроковим розірванням договору, за умови, що той зробить внесок у тій же валюті, на строк не менше ніж на 3 місяці і на суму, яка була чи перевищує суму попереднього депозиту.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?