Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитні новинки: щотижневий огляд

Ось останній у цьому році огляд нових вкладів. Депозитні новинки цього тижня представлені тематичними вкладами – «Новорічний Обміняй», «Новорічний старт онлайн», «Свята наближаються» та ін.
Серед спеціальних вкладів відзначимо депозит «До дня народження банку» і «Комфортний» з конвертацією національної валюти в долари США.
Фідобанк пропонує оформити новий строковий валютний депозит "Новорічний Обміняй" терміном розміщення на 1 місяць з автоматичною пролонгацією і капіталізацією відсотків. Депозит відкривається шляхом розміщення на поточний рахунок грошових коштів у національній валюті з подальшою можливістю купити долари або євро в онлайн-режимі.
Дохід за депозитом "Новорічний Обміняй" становить 7% річних у доларах і 6% річних в євро. Поповнення вкладу дозволяється без обмежень. Мінімальна сума депозиту складає 10 доларів (євро). Відсотки нараховуються щодня, а виплачуються в кінці строку депозиту.

clip_image001

Банк Січ пропонує акційний депозит "Козацька Зима" терміном розміщення на 90 днів і щомісячною виплатою відсотків на пластикову карту. Мінімальна сума депозиту складає 50 000 гривень. Процентна ставка – 23% річних. Поповнення вкладу, часткове зняття і пролонгація терміну не передбачені умовами депозиту. У разі дострокового розриву депозиту нараховані відсотки підлягають перерахунку за ставкою 1,5% річних.

clip_image002

Промислово-фінансовий банк на честь свого дня народження запустив іменну депозитну акцію. Акційна пропозиція банку полягає в можливості оформити спеціальний вклад в гривнях "До дня народження банку" на термін 1,2 або 3 міс. під 17,5% річних. Відсотки по депозиту виплачуються щомісяця.
Передбачена можливість поповнення вкладу без обмежень по сумі. Мінімальна сума депозиту становить 500 гривень. При достроковому розірванні депозитного договору застосовується ставка перерахунку в розмірі 0,2% річних. Оформити депозит "До дня народження банку" можна до 10 січня 2015 у відділеннях Києва та Кременчука.

clip_image003

Банк Національний Кредит з 23 грудня 2014 пропонує новий депозитний продукт «Комфортний», грошові кошти на який розміщуються шляхом конвертації національної валюти в іноземну по актуальному курсу банку (UAH в USD). Депозит «Комфортний» оформляється строком на 12 місяців під 8% річних у доларах. Мінімальна сума вкладу становить 100 доларів.
Умови депозитного договору передбачають щомісячну виплату відсотків і можливість поповнення протягом першого місяця розміщення. При достроковому розірванні договору нараховані відсотки будуть перераховані за ставкою 0% річних, а вся сума депозиту повернеться на поточний рахунок. Оформити депозит «Комфортний» можна до 23 січня 2015 року.
Ідея Банк розробив для своїх нових клієнтів, які не мають ніяких депозитів у банку, новий депозитний продукт "Новорічний старт онлайн". Умови вкладу передбачають 3-х місячний термін розміщення і високі річні ставки у розмірі 25% у гривні, 11% у доларах і 10 % в євро. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну. Мінімальна сума вкладу становить 1 000 гривень або 100 доларів (євро), а максимальна – обмежена розміром в 50 000 гривень, 2000 доларів, 1500 євро.

clip_image004

В Укргазпромбанку діє акційний депозит "Свята наближаються" із щомісячною виплатою відсотків. Вклад розміщується строком на 3, 4 або 5 місяців під 24,75% -25,5% річних у гривні, 11% -12% у доларах і 10% -11% в євро. Мінімальна сума депозиту складає 1000 гривень або 100 доларів (євро). Поповнення вкладу передбачено протягом першої половини терміну дії договору. При достроковому поверненні вкладу проценти перераховуються за ставкою 1% річних у гривні і 0,5% – в доларах (євро).

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?