Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитні новинки – огляд тижня

У депозитному огляді розповімо читачам про новинки тижня, в числі яких – спеціальна пропозиція для моряків, депозит «Знайомство з Банком» з річною ставкою у гривні до 26%, а також – вклад, приурочений до ювілею банку, з можливістю щотижневого отримання доходу.
Авант-Банк з 28 жовтня пропонує всім особам, які мають посвідчення моряка, оформити новий спеціальний депозит "Морський". Вклад надає можливість вибрати термін розміщення від 1 місяця до року, а також, передбачає різні варіанти виплати відсотків – щомісячно, в кінці строку або з капіталізацією. Умови вкладу передбачають можливість внесення поповнень.
Мінімальна сума вкладу – 1 000 гривень / 100 доларів / 100 євро. Процентні ставки становлять від 19% до 23,75% річних у гривні, від 9,25% до 11,75% в доларах, від 5,25% до 10% в євро.

clip_image001

Кожен вкладник отримує карту моряка, яка дозволить швидко отримати зароблені кошти в гривні, доларах або євро. За цією карткою діють пільгові тарифи, а також відсутня комісія за видачу готівки через мережу відділень та банкоматів Авант-Банку. Також, передбачена можливість безкоштовного оформлення додаткової картки для членів сім’ї моряка.
Крім запуску нового депозиту, Авант-Банк на поточному тижні збільшив на 1 п.п. ставки за двома діючими вкладами в національній валюті на коротких термінах розміщення. По 2-місячному депозиту "Локомотив" тепер буде нараховуватись процентна ставка 22% річних, а по вкладу "Стабільний прибуток" на мінімальному терміні розміщення в 31 день річна ставка складе 21%.
Платинум Банк встановив високу ставку по депозиту в євро-валюті "Готівкові щомісяця" – незалежно від суми вкладу вкладнику буде нараховано 10% річних при термінах вкладу 3 або 6 місяців.
ТАСкомбанк випустив чергову депозитну пропозицію, приурочену до 25-річчя Банку. Новий депозит "Тижневий" є аналогом банківських індивідуальних сейфів з можливістю отримання щотижневої додаткового прибутку. Депозит можна оформити на строк 7 днів з можливістю автоматичної пролонгації на аналогічний термін до 25 разів.

clip_image002

Відсоткова ставка стартує з 10% річних у гривні, 4,5% в доларах і 3,5% в євро в перший тиждень з моменту розміщення вкладу і далі – збільшується з кожною наступною пролонгацією. На 26-тижні (з 176 по 182 день) рівень дохідності уже становить 25% річних у гривні, 9,5% в доларах і 8,5% в євро. Виплата відсотків здійснюється наприкінці кожного 7-денного терміну шляхом безготівкового перерахування коштів на рахунок вкладника. При відкритті вкладу здійснюється безкоштовний випуск міжнародної платіжної карти.
Вектор Банк , зовсім молода фінансова установа, яка отримала банківську ліцензію в січні цього року, пропонує оформити акційний депозит в гривні "Знайомство з Банком". Доступні терміни розміщення вкладу – від 3 до 6 місяців та від 6 до 9 місяців. Річна процентна ставка становить 26% річних (без поповнення вкладу) та 24% річних (з поповненням вкладу). Виплата відсотків – щомісячна. Відкрити акційний депозит можна до 31 грудня 2014 року.

clip_image003

В Радабанк з’явилась можливість оформити депозит "Квартальний", відсотки за яким нараховуються щодня і виплачуються щомісяця. Термін вкладу – від 9 до 12 місяців. Відсоткова ставка становить 22% річних у гривні. Мінімальна сума для відкриття – 500 гривень. Поповнення і часткове зняття суми вкладу без розірвання депозитного договору неможливе. При достроковому розірванні відсотки виплачуються з розрахунку 0,1% річних.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?