Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитні новинки: огляд тижні

Щотижневий огляд нових вкладів присвячений не тільки новорічно-святковим новинкам, але й спеціальним депозитним продуктам, один з яких зацікавить вкладників проблемних банків, а інший – відмінна пропозиція для клієнтів, які хочуть набути валюту в умовах її дефіциту на валютному ринку.
Акордбанк випустив новий депозит «Різдвяний подарунок». Скористатись депозитною пропозицією можуть фізичні особи, які мають у своєму розпорядженні велику суму грошових коштів, так як мінімальна сума вкладу становить 1 млн. грн. / 100 тис. доларів США / 50 тис. євро.
Процентна ставка становить 24% річних у національній валюті, 10,5% у доларах США та 7% в євро. Термін дії депозиту – 1 місяць (31 день). Поповнення і часткове зняття не передбачено. Виплата відсотків по депозиту здійснюється в кінці строку.

clip_image001

Банк Національний Кредит запустив новий депозит «Компенсаційний». Внесок призначений фізичним особам – вкладникам проблемних банків, які при переводі суми вкладу на депозит в Банк Національний Кредит сплатили штраф або комісію іншому банку.
Вкладники отримують підвищену ставку в якості компенсації за витрати, понесені при переказі коштів з іншого банку на депозит у Банку Національний Кредит. Підставою надання підвищеної ставки служать документи, які підтверджують витрати клієнта при переказі коштів: виписки, меморіальні ордери, платіжні доручення і т.д.
Депозит «Компенсаційний» оформлюється на термін 6 (12) місяців в гривні під 24,5% (25,5%) річних, на 3 місяці в доларах під 12% річних або на 3 місяці в євро під 8% річних. Мінімальна сума вкладу становить 100 гривень, 10 доларів (євро). Пролонгація та можливість поповнення відсутні. При достроковому розірванні договору нараховані проценти перераховуються за ставкою 0% річних. Оформити вклад можна до 19 січня 2015 року.

clip_image002

У депозитній лінійці ВТБ Банку з’явився новий депозит «Конвертаційний». Внесок орієнтований на тих клієнтів, які хочуть придбати валюту в умовах дефіциту валютних ресурсів на ринку. Депозит оформлюється на 91 або 181 день під 5% річних у доларах або євро. Мінімальна сума для відкриття вкладу становить 20 доларів / євро.
Можливе внесення поповнень на суму від 10 до 50 000 доларів / євро протягом календарного місяця. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну дії депозитного договору. У разі дострокового розірвання договору банк стягує 12% від суми вкладу.
Мегабанк запустив новий вид депозиту – «Святковий», особливістю якого є видача клієнту іменного депозитного сертифіката. Депозит можна оформити на 6, 9 або 12 місяців під 21,5% -23% річних у гривні, 8,5% -9% в доларах і євро. Мінімальна сума вкладу становить 500 тис. гривень або 50 тис. доларів (євро). Внесення додаткових поповнень не передбачено. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну і в повному обсязі – гроші будуть видані без обмежень виплат готівкових грошових коштів з рахунків клієнтів, введених Національним банком України.
Банк Петрокоммерц-Україна пропонує під Новий Рік оформити депозит «Влуч у 10-ку» і отримати в подарунок новорічну прикрасу на ялинку. Депозит «Влуч у 10-ку» розміщується строком від 10 до 100 днів, ставка збільшується на 1% річних у гривні і 0,5% у доларах кожні 10 днів. Депозит можна оформити як з можливістю поповнення, так і без неї.
Початкова процентна ставка за перші 10 днів з моменту відкриття депозиту складає 16,5% річних у гривні і 6,5% – у доларах. Максимальні ставки у розмірі 25,5% річних у гривні та 11% у доларах застосовуються в кінці терміну вкладу (91-100 днів). Виплата відсотків здійснюється кожні 10 днів. Мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень, 200 доларів.

clip_image003

Банк Фінансова Ініціатива з 15 по 31 грудня 2014 пропонує розмістити грошові заощадження на акційний депозит «Новорічний» зі святковими умовами. За умовами депозитного продукту, кожен вкладник має шанс отримати додатковий бонус до базової ставки – від 0,5% до 3% річних у гривні. Залежно від терміну розміщення депозиту – 90, 180, 270 або 360 днів – базова ставка в гривні коливається в межах від 22,5% до 23% річних, а з урахуванням бонусу доходить до 25% річних.
Максимальні ставки в іноземній валюті з урахуванням бонусу доходять до 11,7% річних у доларах і 9,7% у євро. Мінімальна сума вкладу становить 5000 гривень, 250 доларів (євро). Всім вкладникам, які оформили вклад, банк дарує солодкий сюрприз.

clip_image004

Креді Агріколь Банк з 15 грудня зменшив процентні ставки за депозитними вкладами у доларах – «Строковий» і «Накопичувальний» на терміні розміщення 6 місяців на 0,5 п.п. Актуальний розмір процентної ставки становить – 4,5% річних за депозитом «Строковий» з виплатою відсотків в кінці терміну і 4% річних за депозитом «Накопичувальний» з щомісячною виплатою відсотків.

clip_image005

Євробанк збільшив на 3 п.п. процентну ставку у гривні за депозитом «iDepo» на терміні розміщення 1 місяць. Тепер вкладник, який оформив даний депозит на такий короткий термін може розраховувати на отримання доходу в розмірі 25% річних. Мінімальна сума депозиту становить 5000 гривень. Виплата відсотків – в кінці строку. Нагадаємо, що депозит «iDepo» оформляється на сайті банку або за телефоном, без відвідування відділення.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?