Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитні новинки: і примножимо, і допоможемо

Пропонуємо Вашій увазі підбірку нових депозитів, які стартували в січні. Серед новинок – депозит з відрахуванням 2% річних на допомогу Українській Армії, 7-денний депозит з пролонгацією і два «святкових» вклади.
У Авант-Банку з початком нового календарного року стало можливим оформити високоприбутковий депозит "Шляхетний" і, разом з цим, підтримати Українську Армію, адже частина нарахованих за вкладом відсотків буде спрямована на придбання спеціального військового спорядження, засобів розвідки або спостереження. Крім того, кожен вкладник, який виявить бажання приєднатись до благодійної депозитної програми, буде нагороджений спеціальною почесною Грамотою від Авант-Банку.

clip_image001

Депозит "Шляхетний" оформляється в національній валюті (мінімальна сума – 1000 гривень) під 23% -25% річних, з яких благодійними є 2% річних. На вибір вкладника доступні наступні терміни розміщення депозиту – 3, 6, 9, 12 місяців. Виплата відсотків здійснюється щомісячно. Поповнення вкладу можливе без обмежень протягом першої половини дії депозитного договору. У разі дострокового повернення вкладу сума відсотків у розмірі 2% нарахованих і спрямованих на підтримку військових у зоні АТО вкладнику не повертається.
Банк Фінансова Ініціатива запустив для клієнтів нову депозитну пропозицію "Святкове знайомство". Це короткостроковий вклад строком на 45 днів, з виплатою відсотків в кінці терміну і можливістю автопролонгації. Мінімальна сума депозиту становить 500 гривень / 50 доларів (євро), а максимальна обмежена 25 000 гривень / 1000 доларів (євро). Процентна ставка дорівнює 22% річних у гривні, 7% у доларах і 6% в євро.

КомІнвестБанк з середини місяця пропонує новий вид депозиту "Святковий" строком на 2 місяці. Процентні ставки

clip_image002

становлять: 18% і 18,5% річних у гривні, 8,5% і 9% в доларах, 8% і 8,5% в євро відповідно 1 і 2 місяцях вкладу. Відсотки виплачуються щомісяця. Мінімальна сума депозиту становить 1000 гривень / доларів / євро, а мінімальна сума поповнення дорівнює 500 гривень / доларів / євро. При достроковому вилученні вкладу проценти не перераховуються. Вклад "Святковий" можна оформити до 12 березня 2015 року.
Банк Стандарт з 19 січня пропонує клієнтам новий короткостроковий депозит "7 +" з можливістю пролонгації терміну до 12 разів. Головна особливість депозиту полягає в тому, що процентна ставка по ньому збільшується кожні 7 днів на 0,25% незалежно від валюти. Процентна ставка в перші 7 днів становить 23% річних у гривні, 8% в доларах і 4% в євро. Максимальний розмір прибутковості по вкладу припадає на період останньої, 12-ої пролонгації і становить 26% річних у гривні, 11% у доларах і 7% в євро.
Мінімальна сума вкладу – 500 гривень або 50 доларів (євро). Поповнення вкладу можливе на суму не менше 100 гривень / 10 доларів (євро) протягом перших 10 періодів розміщення (включаючи початковий термін і наступні автоматичні пролонгації). Відсотки по депозиту виплачуються кожні 7 днів на поточний або картковий рахунок клієнта. У разі дострокового розірвання депозиту відсотки будуть перераховані за ставкою 2% річних в національній валюті і 1% – в іноземній.
Банк Київська Русь з 20 січня по 28 лютого пропонує придбати в касах відділень банку долари або євро і оформити новий депозит "Валютний експрес" на термін 6 або 9 місяців. Процентні ставки відповідно зазначеним термінам становлять 9% і 11% річних у доларах, 8% і 10% в євро. Поповнення депозиту можливе безготівковим способом на суму не менше 10 доларів (євро), але не більше еквівалента 3000 гривень (в один операційний день). Відсотки за вкладом виплачуються в кінці строку. При достроковому розірванні депозиту відсотки підлягають перерахунку за ставкою 0,1% річних.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?