Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитні новинки: бонуси за довіру і сервіс на додачу

ропонуємо нашим читачам огляд нових депозитних пропозицій, в числі яких депозит з бонусом на честь ювілею банку, спеціальний вклад для колишніх вкладників «Імексбанку», депозит з послугою безкоштовної оплати комунальних послуг та інше.
Банк Контракт 5 травня оголосив про старт депозитної акції «Бонус за довіру». За умовами акції вкладники, які в період з 6 травня по 30 червня 2015 оформлять депозитний вклад в національній валюті «Надійний, як завжди» строком від 2 до 6 місяців отримають можливість отримати додатковий бонус до процентної ставки: 1% в разі розміщення депозиту на суму від 50 000 гривень до 149 999,99 включно; 2% в разі розміщення депозиту на суму від 150 000 гривень.
Таким чином, вкладники банку, які оформили депозит «Надійний, як завжди», відповідно до умов акції можуть розраховувати на максимальну ставку в розмірі 26% річних у гривні та 10% в доларах і євро.

clip_image001

У банку Хрещатик в період з 30 квітня по 29 травня 2015 діє акційний депозит «Подвійна сила», приурочений до 22-ї річниці банку.
Новий вклад можна оформити строком на 12 місяців під 25,22% річних у гривні, 11,22% – у доларах і 10,22% – у євро (з розрахунку: основна процентна ставка + бонус на честь 22-річчя банку в розмірі 0 , 22% річних). Виплата відсотків буде здійснюватися щомісяця шляхом перерахування на картковий рахунок клієнта, який відкривається безкоштовно з видачею платіжної картки міжнародних платіжних систем Visa Electron або Maestro. Мінімальна сума депозиту дорівнює 2000 гривень, 100 доларів (євро).
При достроковому розірванні депозитного договору перерахунок відсотків здійснюється за останні 3 місяці, що передують даті повернення коштів. При цьому застосовується процентна ставка депозиту до запитання – 1% річних у гривні та 0,1% річних в доларах / євро.

clip_image002

У банку Юнисон діє акція для клієнтів-фізичних осіб «Платимо Вам за сервіс». Участь в акції забезпечує вкладникам отримання істотного доходу по депозиту (до 26% річних), а також, ряд переваг:
– Безкоштовне підключення до інтернет-банкінгу;
– Безкоштовна оплата комунальних послуг у відділенні банку протягом усього періоду дії акції для клієнтів, які оформили депозит;

– Надбавка в розмірі «+ 0,5%» при пролонгації депозиту, відкритого через інтернет-банкінг;

– Надбавка в розмірі «+ 0,5%», якщо сума депозиту 50 000 гривень і вище;

– Надбавка в розмірі «+ 0,5%» до депозиту, оформленим через інтернет-банкінг (тільки для терміну 3 міс.).

За умовами акції на вибір клієнта запропоновано 3 виду вкладу в національній валюті: строком на 3 міс. – При оформленні у відділеннях банку і терміном 1 або 3 міс. – При оформленні через систему інтернет-банкінгу.
Депозит можна поповнювати без обмежень по сумах. Мінімальна сума вкладу становить 100 гривень. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці терміну (на вибір вкладника). Акція «Платимо Вам за сервіс» діє до 30 червня 2015 року.

clip_image003

Наприкінці квітня Банк Південний запустив новий депозитний продукт «Гарантований», орієнтований на спеціальну групу клієнтів – вкладників ПАТ «Імексбанк».
Депозит "Гарантований" можна оформити строком на 1, 3, 6, 9 або 13 місяців під 17,5% -21% річних у гривні і 4,5% -9,5% в доларах / євро. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці терміну. Мінімальна сума вкладу становить 100, гривень, 10 доларів (євро). Можливість поповнення депозиту діє протягом перших 7 днів з моменту відкриття.
Банк Національний Кредит пропонує оформити новий депозит «Разом вигідніше». Новий вклад оформлюється строком на 3 місяці під 26% річних у національній валюті. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці терміну (з капіталізацією відсотків). Мінімальна сума для відкриття депозиту «Разом вигідніше» дорівнює сумі в 100 гривень.
Регіональний банк Запоріжжя «Метабанк» розробив новий короткостроковий гривневий депозит «Спритний», оформити який можна на дуже малі терміни – 3 або 7 днів під 3,3% і 7,7% річних відповідно.
Промінвестбанк розширив умови оформлення вкладу «Іменний ощадний (депозитний) сертифікат з виплатою відсотків» в кінці терміну, про який ми писали раніше .
Тепер крім 180-денного терміну вклад можна оформити на 270 і 360 днів. Процентні ставки в цих періодах розміщення складуть: 21% і 22% річних у гривні, 12% і 12,1% річних у долара, 11% і 11,5% річних в євро (відповідно до термінів 9 міс. І 12 міс.).

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?