Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитні коливання

Світ депозитних ставок живе своїм активним життям: вони то знижуються, то підвищуються. А разом з уже існуючими починають діяти нові цікаві пропозиції.
Збільшення ставок спостерігалося минулого тижня у АктаБанка . З 29 жовтня зросли ставки за депозитами “Зручний період 3”, “Зручний період 6”, “Все включено”, “Класика” і “Класика +” у доларах США на 0,4 п.п. – 0,9 п.п. (залежно від виду вкладу). Ставки за депозитами в євро та гривнях залишилися колишніми.
Процентні ставки за депозитами «Готівка щомісяця”, “Бажане збільшення” і “Вільні кошти” у доларах США від Платінум Банку зросли на 1 п.п. (йдеться про вклади строком на 6 місяців).

З початку листопада істотно збільшилися ставки по гривневому депозиту «Оптимальний» від Банку «Михайлівський» . Збільшення становить до 3,5 п.п. в залежності від терміну розміщення вкладу. Максимальна ставка по даному депозиту сьогодні становить 24% річних.
Європейський Газовий Банк продовжив акцію, приурочену до «Всесвітнього Дня Заощаджень», яка дозволяє отримати +1 п.п. по всіх депозитних вкладах фізосіб ще на 1 місяць.

А от зниження процентних ставок з приходом листопаді спостерігалося у Фідобанка . Ставки за депозитами «Капітал», «Пенсійний», «Добробут» у євро та доларах США впали в середньому на 2 п.п. Тепер вкладник може розраховувати на дохід до 5,5% річних у доларах і до 4% в євро.
Банк «Хрещатик» знизив ставки на 0,5 п.п. за вкладом «До дня заощаджень» в доларах і гривнях. Тепер за акційним депозитом (можливість оформити закінчується 30 листопада) можна отримати 19,5% річних у гривні та 9% в доларах США на строк розміщення коштів – 400 днів.

evrogazbank_akcia_700x191.jpg.aspx

Що ж до новинок, то свіжими депозитними пропозиціями минулого тижня порадували Європейський Газовий Банк, Радикал Банк і Актив-Банк.
Так, з 30 жовтня Європейський Газовий Банк впровадив новий короткостроковий депозит у національній валюті – «Грудень Подарунків». Банк пропонує розмістити грошові кошти на 3 місяці під 19% річних.
В цей же час Радикал Банк запропонував депозит під назвою «Злови фортуну двічі». Вклад можна розмістити як у гривні, так і в доларах США. Відсотки за вкладом можна отримувати щомісячно (21,5% у гривні і 9,5% у доларах США) або в кінці тримісячного терміну (22% у гривні та 10% у доларах США). Цей депозит – акційний і оформити його можна до 14 січня 2014 року.

Остання новинка – депозит “Актив 4D” із щомісячною виплатою відсотків від Актив-Банку . На цьому вкладі можна заробити до 21% річних у гривнях та до 10% річних у доларах США і євро. Існує можливість поповнення вкладу, а також – автоматична пролонгація на новий термін.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?