Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитні акції з подарунками.

Святкування Всесвітнього дня заощаджень триває – ще 3 банки приєднались до фінансової ініціативи, і пропонують власні програми підвищення довіри до банківських вкладів, а також дарують сувеніри-скарбнички. Беручи участь в акціях до дня народження банку – можете отримати в подарунок теплу ковдру або ставку до 25% річних у гривні при відкритті депозиту.
Аккорбанк на цьому тижні доповнив свою депозитну лінійку новим сезонним внеском «Прибуткова осінь» з високими процентними ставками – а саме, 24% річних в національній валюті та 10,5% в доларах США при терміні вкладу 1 місяць (31 день). Мінімальна сума для відкриття депозиту – 1 млн. гривень та / або 100 тис. Доларів. Виплата відсотків здійснюється в день повернення депозитного вкладу.

clip_image001

Євробанк з 6 по 31 жовтня 2014 заявив про прийняття участі в святкуванні «Всесвітнього дня заощаджень», який вже третій рік поспіль проводить Незалежна асоціація банків України (НАБУ) для підвищення довіри населення до банківських вкладів.
В рамках акції Банк запустив акційний депозит з підвищеною відсотковою ставкою на + 1% за вкладами у гривні, доларах або євро для вкладів фізичних осіб на строк від 31 дня. Крім підвищеної ставки вкладників чекають приємні сюрпризи від Євробанку і НАБУ – солодощі та скарбничка. Для вкладників з дітьми також проводяться екскурсія по банку для дітей.
Укрексімбанк також приєднався до проекту «Всесвітній день заощаджень в Україні»
В рамках акції в жовтні місяці Банк пропонує спеціальні умови розміщення депозиту «Державний», а саме – дає можливість отримання платіжної карти для дітей TeenCard і сувенірів від платіжної системи MasterCard. Карта випускається на ім’я дитини додатково до карткового рахунку одного з батьків.
Карта MaestroTeenCard дозволяє батькам забезпечити дитину кишеньковими грошима, шляхом перерахування необхідної суми на картковий рахунок, а також, привчити своє чадо до розумного планування власних витрат. Важливим моментом є можливість оперативного контролювання всіх витрат дитини за допомогою sms-повідомлень на телефон одного з батьків або за допомогою системи інтернет-банкінгу.

clip_image002

Нагадаємо , депозит «Державний» можна оформити в національній та іноземній валютах на строк 186 днів (6 місяців). Відсоткова ставка становить 23% річних у гривні, 10% – в доларах і 9% – в євро протягом 1-го та 6-го місяців. З 2-го по 5-й місяці включно прибутковість вкладу знижується до рівня 17% річних у гривні, 7% в доларах і 6% – у євро. Виплата відсотків – щомісячна.
АгроКомБанк також підтримав ініціативу НАБУ і приєднався до числа банків, які відзначають Всесвітній день заощаджень. В рамках акції, метою якої є формування бережливого ставлення до власних заощаджень, Банк пропонує батькам відвідати головний офіс спільно зі своїми дітьми для оформлення нового депозиту (або поповнення існуючого) і отримати в подарунок симпатичний сувенір – скарбничку. Святкова пропозиція діє до кінця жовтня.

clip_image003

Енергобанк на честь свого 23-річчя проводить свою депозитну акцію і дарує теплі подарунки кожному клієнту, який оформить депозит в період з 6 по 31 жовтня 2014 року.
Вид подарунка визначається сумою розміщеного депозиту, а саме:
– Маленьке ковдру розміром 100 * 140 см при відкритті депозиту на суму від 10 000 грн. до 30 000 грн., або від 500 доларів до 2 000 доларів, або від 400 євро до 1 500 євро;
– Середнє ковдру розміром 140 * 200 см при відкритті депозиту на суму від 30 001 грн. до 50 000 грн., або від 2001 доларів до 3 500 доларів, або від 1501 євро до 2500 євро;
– Велику ковдру розміром 170 * 200 см при відкритті депозиту на суму від 50 001 грн., Або від 3501 доларів, або від 2501 євро.
Під подарунком мається на увазі покупка за 0,01 грн. Поспішіть в Банк за такими актуальними в осінню пору подарунками, так як кількість їх обмежена.

ТАСкомбанк святкує 25-річний ювілей і в зв’язку з круглою датою пропонує клієнтам оформити депозитний вклад «Зростаючий» на спеціальних умовах. Депозит з щомісячною виплатою відсотків оформляється терміном на 4 місяці в національній валюті.
Процентні ставки збільшуються з кожним місяцем і складають (помісячно) 16%, 18%, 21% і 25% річних. Мінімальна сума для оформлення депозиту – 1000 гривень. Додаткові бонуси і надбавки до вкладу не застосовуються. При достроковому розірванні вкладу нараховані відсотки зберігаються. Акційний вклад можна оформити з 8 жовтня 2014 року по 15 січня 2015.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?