Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитні акції та новинки тижні

Пропонуємо читачам ознайомитися з новими депозитними акціями, участь в яких подарує вам як бонуси до процентних ставок, так і повну компенсацію банком податків на доходи від вкладу. Крім того, в статті ви знайдете інформацію про нові цікаві депозити – іменні сертифікати і вклади з самостійним вибором терміну розміщення.
Ідея Банк спільно з командою HappyScan проводить депозитну акцію для шанувальників сучасних інтернет-технологій та власників смартфонів. Виконавши кілька простих дій клієнт, що раніше не мав депозитів в Ідея Банку, може отримати приємний бонус до депозитної ставки: 0,25%, 0,5% і навіть 1%!
Для прийняття участі в мобільній лотереї, депозитним клієнту слід завантажити мобільний додаток HappyScan на свій смартфон, відсканувати їм з екрану комп’ютера QR-код розіграшу на сторінці Ідея Банку, стерти його і дізнатися, який приз йому дістався.
Для отримання призу клієнту, який взяв участь у розіграші і виграв додатковий відсоток, потрібно:
– В той же день (до 23:00) здійснити відкриття нового онлайн-депозиту (через систему інтернет-банкінгу); – Обов’язково поінформувати співробітника Ідея Банку за телефоном гарячої лінії про відкриття депозиту і ввести код активації, що підтверджує одержання призу. Більше інформації шукайте на сайті банку.

clip_image001

Євробанк до 31 травня 2015 проводить спеціальну акцію по депозитах фізичних осіб. В акційний період Євробанк оплачує вкладнику податки на доходи від вкладу за весь період дії депозиту. Компенсації підлягає податок на доходи фізичних осіб (20%) і військовий збір (1,5%). Таким чином, максимальний «чистий» дохід за вкладом «Строковий» складе 25% річних.
Крім сплати банком податків, для вкладників передбачені бонуси за перерозміщення депозитів, а також спеціальний бонус вихідного дня у розмірі 1% до ставки за умови оформлення депозиту в суботу або неділю у відділенні банку за адресою: м Київ, бульвар Т. Шевченка, буд. 35.
Дія акції поширюється на гривневі депозити терміном розміщення від 31 до 365 днів.
БТА Банк розробив акційну програму лояльності, яка триватиме до кінця травня. Під час проведення акції БТА Банк нараховує підвищені ставки за депозитними вкладами фізичних осіб, зокрема:
+ 1,5% річних для вкладників, які розміщують новий депозит у гривні на термін 12 місяців і / або переоформлюють в кінці дії депозиту грошові кошти на новий гривневий вклад строком на 12 місяців;
+ 0,5% річних для вкладників, які переоформлюють кошти в доларах США за договором банківського вкладу на новий депозит терміном не менше 3 або 6 місяців.
ТАСкомбанк пропонує новий депозит «Твої гроші – твої правила» з виплатою відсотків в кінці терміну. Важливими перевагами даного вкладу є можливість розміщення коштів під єдину процентну ставку незалежно від терміну депозиту. На свій розсуд вкладник може вибрати період розміщення вкладу від 1 до 360 днів.
Процентна ставка по депозиту становить 25% річних у гривні, 7% у доларах / євро. Мінімальна сума вкладу становить 1 000 гривень, 100 доларів / євро, а максимальна сума обмежена 50 000 гривень, 2 000 доларів / євро.
Оформити депозит «Твої гроші – твої правила» можна в будь-якому відділенні банку або в одному з відділень партнерів групи ТАС в кожному з 5-ти міст – Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Одеса.

clip_image002

Промінвестбанк запустив новий вид продукту – Іменний депозитний сертифікат, який є своєрідною комбінацією класичного депозиту і банківської цінного паперу з високим ступенем захисту. Перевагою вкладу є можливість по завершенню терміну дії зняти 100% суми вкладу та нарахованих відсотків в будь-якій валюті без яких-небудь обмежень, в т.ч. законодавчих.
Оформити іменний депозитний сертифікат можна на термін 180 днів під 20% річних у гривні, 10% у доларах і 9,75% в євро. Мінімальна сума депозиту становить 150 тис. гривень, 5 тис. доларів / євро, а максимальна не повинна перевищувати 25 млн. гривень і / або 1 млн. доларів / євро. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну дії депозитного сертифіката.
Надійність іменного депозитного сертифіката, так само як і депозитних вкладів, забезпечена Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Іменний депозитний сертифікат можна оформити до 8 червня 2015 (включно), при цьому тільки до 22 квітня діють акційні відсоткові ставки, зазначені вище.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?