Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитні акції до Всесвітнього дня заощаджень

З 1 по 10 жовтня 2013 37 українських банків нададуть своїм вкладникам бонусні ставки за депозитами.
Другий рік поспіль Незалежна асоціація банків України спільно з Національним банком України і німецьким фондом розвитку KfW організовує проект, приурочений до Всесвітнього дня заощаджень. Починаючи з 1924 року, це свято відзначають 31 жовтня. Цього року до святкування приєдналися 37 українських банків. Протягом місяця їх клієнтів чекають бонусні ставки за депозитами.

sberejenia_88x88_11.jpg.aspx

Так, Банк Перший з 1 по 31.10 проводить акцію, за умовами якої можна отримати додатковий 1% до основної ставки в будь-якій з валют, оформивши депозит «Дитячий».
У Банку Глобус – майже аналогічна пропозиція. За умовами акції, яка проходитиме з 1 по 31.10, передбачена можливість отримання додатково 1% до депозитів у національній валюті за умови надання Свідоцтва про народження дитини. Умови акції поширюються лише на вклад «Класичний».
Банк «Київська Русь» запропонував у рамках проекту депозитну акцію «До повноліття». Вклад можна розмістити в банку на будь-який термін, але до досягнення дитиною повноліття. Процентна ставка складає 11% річних, мінімальна сума вкладу – 5 тис. грн.
Згідно з умовами акції Укргазбанку клієнт, який прийде разом з дитиною у віці від 6 до 17 років, розмістить новий депозитний вклад і відкриє на ім’я дитини карту Френди міжнародної платіжної системи Visa, гарантовано отримає підвищену відсоткову ставку за депозитом у розмірі 0,5%. 20 школярів-власників карток Френди, отримають у подарунок економічні настільні ігри. А за розміщення вкладу на суму 150 тис. грн. і більше Укргазбанк обіцяє срібну монету «Цінність традицій».
Банк «Меркурій» до Всесвітнього дня заощаджень збільшує відсоткову ставку за вкладом «До 18-річчя» у національній валюті, доларах США і євро на 2% річних.
Про підтримку Всесвітнього дня заощаджень заявили також на своїх сайтах Єврогазбанк , Український Професійний Банк , Мегабанк і V AB Банк . Але інформації про конкретні бонусних програмах поки ще немає.
Оскільки основною метою проекту, підтриманого банками, є підвищення фінансової грамотності та виховання необхідності економити з дитинства, відкривати акції депозитні вклади батьки повинні разом з дітьми.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?