Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозитна осінь: злети і падіння

Жовтень опинився багатим на різні депозитні акції. Новини про впровадження нових вкладів з’являються щодня. Але варто відзначити, що депозитні ставки не тільки ростуть, а й зменшуються.

Процентна ставка в розмірі 22-23% річних стала модним трендом цього місяця. Так, банк «Фінанси і Кредит» запропонував всім новим клієнтам скористатися депозитом «Нові гроші». За умовами вкладу грошові кошти можна розмістити як у національній валюті на 3 місяці під 22% річних, так і в доларах США на 12 місяців під 11% річних. Акція з оформлення депозиту стартувала на початку жовтня і триватиме до 31 грудня 2013 року.

Надра Банк зараз пропонує скористатися «Золотий карткою» при участі в акції «Фінансовий туризм». Перевага «Золотий картки» – depozit_akcia_88x88.jpg.aspxобслуговування пакета послуг «Gold» на умовах відсутності щомісячної плати в період розміщення депозиту «Квартальний +». За даним вкладом фінустанова встановило ставки до 23% у гривні, до 11% в доларах і до 10% в євро. Акція триватиме до 31 грудня 2013 року.
Реал Банку в цьому році виповнюється 23 роки. З цієї нагоди в період 15 жовтня по 15 грудня 2013 можна оформити акційний вклад строком на 4 місяці під 23% у гривні, 6,23% в доларах або 4,23% в євро.
Але депозитні акції діють не довго. Що ж до постійних пропозицій банків, то у деяких ставки за них починають зменшуватися. Так, ставки за вкладами «Вільні кошти» і «Готівка щомісяця» від Платінум Банку станом на 10.10.2013 року знизилися на 2-3% (залежно від терміну дії і валюти вкладу).

А по вкладах «Цільовий» і «Капітал» від Укрсоцбанку ми спостерегли зменшення процентної ставки на 0,75-1,5% річних. Також, 15.10.2013 спостерігалося незначне падіння ставок майже по всіх депозитах у Актив-Банку . У гривні – мінус 0,5% на вкладення терміном на 12 місяців, в доларах і євро на цей же термін – на 0,25-0,5 %.
Вітчизняні аналітики розходяться у своїх прогнозах про майбутнє гривневих депозитів. Одні пророкують подальше зниження ставок, інші – незначне підвищення.
«Можливо, буде невелике підвищення ставок до кінця 2013 року. Це залежатиме від загальної ситуації на ринку, політики НБУ та інших факторів, що впливають на ліквідність банківської системи. У кожному разі, політика встановлення процентних ставок за депозитами в національній валюті буде зваженою, оскільки від цього чинника залежить рівень кредитних ставок », – прокоментувала ситуацію Ольга Шостак, начальник управління ПАТ« Укрсоцбанк ».

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?