Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозит відкривай – саджанець отримуй!

Пропонуємо нашим читачам огляд нових депозитів і спеціальних акцій, участь у яких – можливість отримати в подарунок саджанець фруктового дерева, а також – додаткові відсотки до базових ставок. Крім того, ви дізнаєтесь, які банки на цьому тижні підвищили прибутковість по депозитах.
Платинум Банк з 23 березня підвищив ставки по короткостроковому депозиту «Знайомство» на 0,5 п.п. в гривні і на 1 п.п. в доларах. Таким чином, ставка на перші 14 днів складе – 22% у гривні та 10% у доларах. Прибутковість по вкладу після 1-й, 2-й і 3-й пролонгацій складе вже 22,5% річних у гривні та 10,5% в доларах.
На 1,5 п.п. збільшилася прибутковість за депозитом «Гарантований зростання» в доларах. Тепер розміщення депозитного вкладу в іноземній валюті на термін 18 місяців принесе вкладнику щомісячний дохід при ставці 13% річних. Прибутковість за депозитом "Гарантований зростання" в національній валюті залишається на колишньому рівні – 26% річних.

clip_image001

Банк Фінансова Ініціатива підвищив на 1 п.п. ставки в гривні за акційним вкладом «Ініціативна трійка» і тепер прибутковість по депозиту становить: 22% річних за 1-й міс., 24% – за 2-й міс., 26% – за 3-й міс.
Нагадаємо, що депозит «Ініціативна трійка» оформляється на термін 6 місяців, з можливістю повернення вкладу через 1, 2 або 3 місяці – на вибір вкладника. Ставка на період з 91-го по 180-й день встановлюється у розмірі: 3% річних у гривні, 2% – в доларах і 1% – у євро. Мінімальна сума для відкриття депозиту зменшена з 5000 гривень / 200 доларів (євро) до 500 гривень / 50 доларів (євро).
Всі клієнти, що оформили акційний вклад, отримують від банку 10 подарункових сертифікатів.
Крім того, спеціально до великодніх свят Банк Фінансова Ініціатива проводить спеціальну акцію і дарує кожному вкладнику при поповненні будь-якого діючого депозиту бонус у розмірі 0,5% річних. Бонус надається до діючої процентної ставки за вкладом з терміном розміщення від 180 днів. Акція діє з 23 березня по 17 квітня 2015 року.

clip_image002

Банк Національний Кредит з 23 березня по 3 квітня включно проводить спеціальну депозитну акцію для клієнтів, які закрили або частково переоформили свої гривневі вклади, термін дії яких закінчився у період з 1 грудня 2014 по 1 березня 2015
Даній групі клієнтів банк пропонує вигідні умови розміщення грошових коштів у національній валюті терміном на 3 місяці. Зокрема, при оформленні вкладу «Стандартний» або «Соціальний» учасники акції отримують додаткові 2% річних до базової ставки на новий депозитний вклад. У випадку, якщо клієнт має право на відкриття депозиту «Соціальний» (вклад для пенсіонерів та отримувачів грошової допомоги) – надбавка складе 1% річних. Максимальна процентна ставка не може перевищувати 26% річних у гривнях.

clip_image003

Протягом 3-х днів в Укрінбанку проходить унікальна акція по залученню нових депозитів. Всім вкладникам, які оформили депозит в період з 25 по 27 березня 2015 року, Укрінбанк дарує сортовий саджанець дерева від компанії «Мелітопольська черешня». Всім бажаючим отримати подарунок слід поквапитися, оскільки акція завершується завтра.

clip_image004

З новинок тижня – звертаємо вашу увагу на акційний депозит «Великодній» від Першого Інвестиційного Банку .
Депозит «Великодній» можна оформити на строк 3 місяці під 24,5% річних у гривні, 12% у доларах і 11% в євро. Мінімальна сума вкладу становить 2000 гривень, 100 доларів (євро). Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну дії депозиту.
Оформити акційний депозит можна з 23 березня по 12 квітня 2015 року.

clip_image005

Банк Новий в честь свого 23-річчя випустив новий акційний депозит «Святковий». Вклад оформлюється на строк 3, 4 або 6 місяців під 23% річних. Мінімальна сума депозиту – становить 1 000 гривень. Виплата відсотків здійснюється щомісячно.
По закінченню терміну дії договору і в разі відсутності вимог вкладника про повернення суми вкладу, термін депозиту пролонгується на той же період на умовах вкладу «Універсальний». При достроковому розірванні депозитного договору відсотки будуть перераховані за ставкою 0,1% річних.
Депозит «Святковий» можна відкрити в період з 23 березня по 24 квітня 2015 року.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?