Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозит у євро – альтернатива доларового

Курс євро продовжує рости. І якщо на початку року європейська валюта коштувала 11,2 грн. / Дол., То на сьогодні її вартість становить близько 15,6 грн. / Дол. Паралельно зі збільшенням курсу майже на 40% ростуть і ставки за вкладами євро. Про те, скільки на сьогодні можна заробити, інвестувавши в європейську валюту, читайте далі.

Акта-Банк пропонує потенційним вкладникам оформити депозит «Активний рік» . Процентна ставка по вкладу складає 12% річних. Так, якщо інвестувати 1000 євро, за рік можна отримати прибуток у розмірі 120 євро. Виплата відсотків за вкладом здійснюється щомісячно через касу банку, на платіжну карту або поточний рахунок. Клієнтові надається можливість здійснювати поповнення рахунку протягом першого півріччя. У разі розірвання договору по закінченню 90 днів дії вкладу, штрафні санкції не передбачаються.
«Депозит Плюс» від ПриватБанку обіцяє вкладнику 11,5% річних, тобто – 115 євро прибутку з 1 тисячі. Виплата відсотків здійснюється щомісячно. Частина нарахованих відсотків (2% річних) щомісяця зараховується на спеціальний рахунок Вашої картки, якою можна розрахуватися в торгових точках-партнерах, що беруть участь в програмі Бонус + і отримувати бонуси за кожну покупку на свій бонусний рахунок.

clip_image001clip_image002

Оформивши вклад «Прогресивний» в КБ «Глобус» вкладник погоджується на умови, згідно з якими процентна ставка буде збільшуватися щомісяця: від 8% протягом першого місяця до 13,5% наприкінці року. Разом ефективна ставка по депозиту складе 11,29% річних. Тобто, з 1 тисячі євро вкладник отримає прибуток у розмірі 113 євро. Згідно з умовами вкладу клієнт отримує відсотки щомісячно шляхом виплати готівкою з каси банку або за допомогою безготівкового перерахування на його поточний рахунок. Можливість поповнення вкладу відсутня.
У ПУМБ є пропозиція «Депозитний конструктор» з фіксованою відсотковою ставкою у розмірі до 10,2% річних. Депозит дозволяє вкладнику самостійно встановлювати умови. Так, наприклад, клієнт може вибирати між кількома способами поповнення: поповненням без обмежень, без можливості поповнення або поповненням у розмірі до 50% від суми. Те ж саме стосується і часткового зняття коштів. Виплата відсотків може здійснюватися щомісячно, в кінці строку або кожні 7 днів.
Міський Комерційний Банк пропонує своїм клієнтам оформити вклад «Стабільний» . Процентна ставка по вкладу складає 9,7% річних. Тобто, з однієї тисячі євро можна отримати прибуток у розмірі 970 євро. Виплата відсотків здійснюється щомісячно. Поповнення вкладу можливе протягом 30 днів з моменту відкриття.

clip_image003

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?