Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозит на місяць: вигідні варіанти

Ось і прийшло довгоочікуване літо. Усі мріють про відпустку, але більшість зволікає, традиційно чекаючи настання липня / серпня. Що ж, якщо гроші, на які Ви бажаєте провести довгоочікувану відпустку, вже зібрані, але канікул чекати ще місяць, можна розмістити їх на короткостроковий депозит, і трохи заробити.
Енергобанк пропонує оформити депозит строком на один місяць під 26% річних. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний рахунок або банківську карту. Сума вкладу повинна становити не менше 500 гривень. Якщо Ваша інвестиція складе, наприклад, 10 тисяч гривень, протягом одного місяця зможете заробити 216,67 грн.

clip_image001

У Банку Стандарт є депозитна пропозиція «Зроби сам», що дає можливість розмістити кошти на строк від 15 до 60 днів з виплатою відсотків в кінці терміну. Мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень. У разі оформлення депозиту строком на 1 місяць, отримаєте 23% річних. Заробіток на 10 тисячах гривень, відкладених на відпустку, складе 191,67 грн.
Авант-Банк пропонує вклад «Прогрес на 3 місяці». На депозит приймаються кошти в сумі не менше 5 тисяч гривень. Присутня також можливість поповнення вкладу на суму від 1 тисячі гривень і вище. Оскільки, у разі оформлення вкладу строком на 1 місяць, процентна ставка складає 22,5% річних, отримаємо дохід у розмірі 187,61 грн.
У Імексбанку є депозит «Ексклюзивний» з можливістю оформлення на строк від 26 днів до 1 місяця і 1 дня під 22% річних. Мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний або картковий рахунок. Заробіток на 10 тисячах гривень складе 183,33 грн.
Схожа пропозиція є й у Євробанку . iDepo – це строковий вклад в національній валюті, який можна оформити через сайт банку або по телефону. Даний депозит доступний для оформлення в таких містах, як Київ і Одеса, можливість розміщення в інших регіонах розглядається індивідуально. Мінімальна сума вкладу становить 5 тисяч гривень. Прибуток від 10 тисяч гривень, як і у випадку Імексбанку, складе 183,33 грн.

clip_image002

Віддавши перевагу вкладу «Депозитний конструктор» від ПУМБ , Ви отримаєте 21,5% річних або 179,17 грн. на 10 тис. грн. за один місяць. Вклад передбачає інвестування від 100 гривень. Можливість поповнення вкладу, часткового зняття коштів, а також – спосіб виплати відсотків, зважаючи назви депозитної пропозиції, клієнт вибирає самостійно.
Подібний заробіток можна отримати, оформивши депозит «Оперативний» в банку Російський Стандарт . Інвестувавши кошти на 1 місяць і 1 день, ви отримаєте процентну ставку 21,5% річних. Мінімальна сума вкладу становить одну тисячу гривень. Можливий термін розміщення – від 7 днів до 1 місяця.
Акордбанк пропонує «Депозитну гаму» з можливим терміном розміщення до 3 місяців та відсотковою ставкою у розмірі 21% річних за умови розміщення вкладу строком на 1 місяць. Мінімальна сума вкладу становить 500 гривень. Згідно з умовами вкладу існує можливість поповнення на суму від 300 гривень. Головне, щоб внесені протягом 1 банківського дня кошти не перевищували суму початкового внеску. Заробіток на депозиті складе 175,10 грн.

Що ж, як бачимо, у разі розміщення коштів на короткі терміни, вітчизняні банки пропонують досить таки непогані процентні ставки. І, інвестувавши в депозит 10 тисяч гривень, можна отримати прибуток в розмірі від 170 до 220 гривень.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?