Новини світу кредитування та банківських послуг.

Депозит на 3 місяці: новорічний подарунок собі.

Серед депозитних пропозицій банків, терміном на 3 місяці, – вклади з процентними ставками в розмірі 24-25%. Якщо вирішите оформити вклад прямо зараз – заберете його на початку січня, зробивши собі самому приємний новорічний подарунок. Про особливості тримісячних пропозицій у гривні.

Ідея Банк пропонує оформити депозит «Безпечний онлайн» під 25,5% річних. Депозит оформляється через систему «Інтернет-банкінг». Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн. Протягом строку дії договору депозит можна поповнювати.
Але загальна сума поповнень не повинна перевищувати розмір початкової суми вкладу. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на поточний рахунок. Якщо Ви, наприклад, інвестуєте в депозит 5 тис. Грн., То Ваш заробіток протягом 3 місяців складе 319 грн.
У Банку Стандарт для такого випадку мається депозит «Я-Українець» з виплатою відсотків в кінці терміну. Даний депозит є акційним, і його можна оформити тільки до 27 листопада поточного року. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн. Протягом дії депозиту його можна поповнювати, але не менше ніж на 1 тис. грн.

clip_image001

Відсоткова ставка за вкладом становить 25% річних. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на поточний рахунок. Серед клієнтів банку, які оформили даний депозит, 1 грудня буде розігруватись приз. Від інвестиції в розмірі 5 тис. грн. можна отримати 312 грн. прибутку.
Така ж процентна ставка передбачається і внеском «Постійний клієнт» від Імексбанку . Цей депозит доступний для клієнтів, які підтверджують статус депозитного клієнта будь-якого банку, для тих, які переоформлюють раніше розміщені в Імексбанку вклади не пізніше 3 місяців з дня закінчення терміну депозитного вкладу, і для тих, які вже мають вклади в Імексбанку з терміном дії не менше 1 місяця з дня оформлення договору.
Мінімальна сума вкладу, як і в попередніх депозитах, становить 1 тис. грн., на таку ж мінімальну суму вклад можна поповнювати протягом всього терміну його дії. Виплата відсотків здійснюється на поточний рахунок клієнта. Але при цьому не варто забувати, що безкоштовно виплата здійснюється тільки на карту Visa Electron. Тариф по карті НСМЕП складає 10 грн., По Visa Classic – 50 грн., По Visa Gold – 300 грн.
Депозит від Платинум Банку «Готівка щомісяця» також допоможе Вам порадувати себе в період новорічних свят прибутком у розмірі 25% річних (312 грн. в разі інвестування 5 тис. грн.). Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. грн. Виплата відсотків здійснюється щомісяця на платіжну карту. Депозитом передбачена автоматична пролонгація до 3 разів з підвищенням процентної ставки на 0,5% річних.

clip_image002

Відсоткова ставка по «100 процентному депозиту» від Авант-Банку складає 24% річних. Тут вже мінімальна сума вкладу становить 3 тис. грн. Поповнення протягом терміну дії – можливе, а виплата відсотків здійснюється щомісяця на поточний / картковий рахунок. Прибуток від 5 тис. Грн. складе 300 грн.
Подібну процентну ставку пропонує і КБ Надра по депозиту «Золоті відсотки». Тут мінімальна сума інвестицій становить 50 грн. Оформляючи цей вклад, клієнти банку безкоштовно стають власниками карти Gold. До того ж, отримують можливість взяти участь в розіграші одного з трьох золотих злитків вагою 100 грам.
24% річних пропонує і ПУМБ по депозиту «Спокійний». Мінімальна сума вкладу становить 500 грн., Максимальна – 250 тис. грн. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну на картковий рахунок. Примітно, що клієнт отримує міжнародну картку для отримання відсотків по депозиту (Visa Classic Unembossed або MasterCard Standard Unembossed) в подарунок. Пролонгація вкладу обіцяє прибавку в розмірі 0,5% річних до ставки.
Вклад «Літній соняшник» від банку Російський Стандарт – це 23,75% річних у разі оформлення депозиту терміном на 3 місяці. Мінімальна сума вкладу становить 1 тис. Грн. Поповнення вкладу допускається до 1 грудня 2014 року. Виплата відсотків здійснюється щомісячно на поточний рахунок або на рахунок карти. Заробіток на 5 тис. грн. складе 297 грн.

За депозитом «Лояльний ON-LINE» в разі оформлення депозиту терміном на 3 місяці передбачається ставка в розмірі 23,5% річних. Мінімальна сума вкладу становить 5 тис. грн. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну (після кожного періоду пролонгації) на платіжну картку «Ощадний картка №1»). Прибуток від вкладу в розмірі 5 тис. грн. складе 294 грн.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?