Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де взяти кредит вигідно?

Дуже часто хочеш купити якусь річ, а грошей не вистачає. Тоді починаєш замислюватися про кредит. Перша думка – де взяти кредит вигідно?

Багато що залежить від того, на що саме кредит потрібен. У разі купівлі техніки, є варіант взяти кредит прямо в магазині. Багато магазинів мають договори в банках, з хорошим кредитуванням. Зазвичай в таких кредитах є 2 варіанти: розстрочка і кредит на невеликий термін. Розстрочка не має на увазі переплат, а в іншому варіанті переплати, як правило, не високі. Всі аргументується включенням витрат у суму техніки чи іншого товару.

Що ж робити, якщо просто потрібні готівкові гроші? Тут важливо уважно підходить до питання кредиту. Такі кредити дають банки або кредитні співтовариства. Де взяти кредит вигідно?

У разі кредитних співтовариств, то про них ходять погані чутки, і відсоток буде не малим. Тому краще звернеться в банк.

Як правило, слід обійти кілька банків і вибрати кращі умови. Крім кредитного відсотка, існують різного роду комісії та страховки. Вельми часто банки не договорюють про комісії, а про них дізнаєшся на останньому етапі кредиту. Тому важливо уважно розпитати про все.

Також можна попросити, що б банк порахував загальну переплату по кредиту, включаючи разові і щомісячні комісії, а також страховки. Після чого буде видно реальну картину, як і реальну процентну ставку, яка буде вельми відрізняться від афішуються.

Сподіваюся, порахувавши всі переплати, ви знайдете банк, де взяти кредит вигідно! І головне правило – ніколи не варто поспішати, бо в часі вас ніхто не обмежить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?