Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де взяти кредит на не новий автомобіль?

Сьогодні, коли у зв’язку зі стрибком долара, нові автомобілі коштують дорожче, а доходи громадян при цьому не збільшуються, кредитування старих авто стає все більш популярним серед банків. Про те, які умови пропонують вітчизняні фінустанови, читайте в нашому матеріалі.
Кредобанк видає кредити на старі легкові автомобілі категорії В. Максимальний термін кредитування складає 7 років, максимально можлива сума кредиту не може перевищувати 350 тис. грн. Забезпеченням по кредиту є купується транспортний засіб. Погашення кредиту відбувається за ануїтетною схемою. За умовами кредитної пропозиції, мінімальна сума власних коштів повинна становити не менше 20% від вартості авто.
Процентна ставка при терміні до 1 і до 2 років кредитування становить 18,99%, до 3,4 і 5 років – 19,99%, до 6 і 7 років – 20,99. Даним продуктом передбачена плаваюча процентна ставка протягом будь-якого періоду кредитування.
Комісія за видачу кредиту і управління ним відсутня. Але розгляд Анкети-Заяви на отримання кредиту коштує 499 грн. Що стосується інших платежів, то кредитом передбачено також додаткове страхування від нещасного випадку в розмірі 3,99% і комісія за переказ коштів з транзитного рахунку на рахунки юридичних осіб.

Також позичальник забезпечує здійснення страхування транспортного засобу на умовах повне АВТОКАСКО та цивільної відповідальності позичальника (ОСЦПВ) в будь-якій страховій компанії, яка є партнером банку по страхуванню автомобілів категорії В.
В ОТП Банку на покупку б / в автомобіля можна оформити позику на суму від 30 тис. до 240 тис. грн. строком до 5 років. Мінімальний початковий внесок від позичальника становить не менше 40% від вартості. Забезпеченням по кредиту є застава придбаного автомобіля. Процентна ставка на термін від 1 до 12 місяця включно становить 26%, з 13 і до кінця терміну кредитування – дорівнює сумі індексу UIRD і фіксованої маржі в розмірі 7,5%. Але в будь-якому випадку процентна ставка по кредиту повинна бути не вище 50%.
Також позичальник здійснює одноразову плату за РКО у розмірі 2,5% від суми кредиту, щорічно оплачує страхування КАСКО в розмірі 6-8% на рік і страхування цивільної відповідальності позичальника в сумі 250-800 гривень. Комісія за обслуговування кредиту та переведення кредитних коштів на рахунок продавця не стягується.
В Креді Агріколь Банку можна оформити кредит на суму від $ 2 тис. до $ 30 тис. в еквіваленті за курсом НБУ. Кредит розрахований на автомобілі іноземного виробництва (в т.ч. зібрані на території України, крім Daewoo, автомобілів китайського виробництва та автомобілів марок країн СНД), вік яких не перевищує 6 років, а середньорічний пробіг – 30 тис. км. Початковий внесок повинен становити не менше 30%.

clip_image001

При покупці автомобіля у партнерів кредитної програми банку «Автомобільні Аукціони» або «ВіДі Автомаркет» процентна ставка з 0 по 12 місяць кредитування складе 15,6%, з 13 по 24 – 17,8%, з 25 по 36 – 19%, з 37 по 48 – 19,9%, з 49 по 60 – 20,2%. При покупці автомобіля в офіційних дилерів Renault Ukraine протягом перших 24 місяців ціна складе 19,5%, з 25 по 36 – 20%, з 37 по 60 – 20,5%. У всіх випадках одноразова комісія за здійснення операції з видачі кредиту дорівнює 2,5% від суми. Страхування повне КАСКО та цивільної відповідальності обов’язкове.
Скористатися кредитною пропозицією від ПриватБанку можна при здійсненні покупки на сайті planetavto.com.ua . За умовами кредитної програми на б / в автомобілі від банку, процентна ставка по авторозстрочці складе 28% річних, на витрати на держреєстрацію автомобіля піде 530 грн., на страхування – 250 грн. щомісячно, на GPS датчик – 930 грн. Сума авансу за кредитом, як правило складає від 15%, але по кожному клієнту рішення приймається в індивідуальному порядку.
В Укрсоцбанку можна оформити кредит з фіксованою процентною ставкою під 23% річних, або ж плаваючою на строк до 5 років. Аванс за кредитом становить 20% від вартості авто. Банк кредитує автомобілі іноземного виробництва (крім Китаю та СНД). Згідно з умовами кредитного продукту, на момент погашення кредиту автомобілю повинно бути не більше 7 років.
Комісія за надання позики становить 2% від суми кредиту, комісія за перерахування коштів – 0,5% (але не більше 1 тис. грн.). За послуги нотаріуса банк візьме 800 грн., а державне мито дорівнює 0,1% від суми застави. Також обов’язково страхування по тарифу КАСКО.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?