Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де взяти кредит готівкою без трудової книжки?

В даний час існує безліч банківських пропозицій по кредитуванню населення. Отримати необхідні суми іноді навіть можна без підтвердження рівня доходів, у тому числі і без пред’явлення копії трудової книжки. Для тих людей, які беруть участь у зарплатних проектах банку, це не складе труднощів.

Але чи можуть інші українці претендувати на позикові кошти, котрі дають дані про реальні доходи і не пред’являючи докази працевлаштування?

Умови

Позичальник обов’язково повинен бути громадянином України і перебувати в працездатному віці (починаючи з 21 року).

Верхня межа вікового обмеження залежить від умов банку і звичайно не перевищує 65-70 років на момент погашення боргових зобов’язань.

Багато установ вимагають також наявність реєстрації клієнта в одному регіоні з місцезнаходженням кредитора. І не сумнівайтесь, що Вас запитають про працевлаштування, і отриману інформацію будуть перевіряти. Жоден з банків не погодиться видавати кошти людині, що не має постійного прибутку.


Де взяти кредит готівкою без працевлаштування?

Можливість отримати позикові кошти надається навіть офіційно не працевлаштованим громадянам, а також особам, які знаходяться на пенсійному забезпеченні.

Оскільки на сьогодні ставки та і в цілому умови кредитування душе швидко змінюються, то можемо просто рекомендувати деякі банки для звернення:

Платинум, Ренесанс, Михайлівскьий, Альфа-Банк, Приватбанк (кредитка).

Навіть без підтвердження офіційного працевлаштування зберігається ймовірність отримання позикових коштів на непоганих умовах, проте суми будуть обмежені.

Документи

При відсутності підтвердження працевлаштування може знадобитися додатковий пакет документів, який підтверджує особу позичальника.

Надання заставного забезпечення або залучення поручителів нерідко спрощує процедуру кредитування.

Банки вправі запросити такі документи (більш детальну інформацію необхідно уточнити в самому закладі):

паспорт;

2-й документ, що містить персональні дані позичальника -водійське / пенсійне посвідчення, закордонний паспорт;

військовий квиток (для позичальників чоловічої статі);

заставні документи (техпаспорт на автомобіль та інші),

ідентифікаційний код.

Процентні ставки

Не завжди кредитування без доказів отримання щомісячного стабільного доходу супроводжується високим рівнем процентної ставки.

Невеликі суми можна отримати і за цілком прийнятною ціною. Оформити договір з вартістю позикових коштів від 40% річних пропонує ряд банків.

Вартість виданих кредитів без надання копій трудових книжок варіюється від 40% до 70%. Але потрібно бути готовим до залучення поручителів або надання заставного майна.

Погашення заборгованості

Банки пропонують позичальникам, які претендують на отримання кредиту без пред’явлення копії трудової книжки, погашати свої боргові зобов’язання на тих же умовах, що і інші категорії клієнтів, а саме:

  • безпосередньо в банківських відділеннях;
  • використовуючи банкомати;
  • переказом коштів з розрахункового рахунку іншого банку.

Більш докладні умови погашення необхідно уточнювати в обраній кредитній установі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?