Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де взяти кредит готівкою 20 тис. грн. у банку

Користування кредитними коштами на суму 20 тис. грн. протягом півроку обійдеться позичальникові в 1,8 тис. – 3,6 тис. грн.
Відповідний кредит можна оформити в Євробанку . Фінустанова може надати кредитні кошти на суму 20 тис. грн. під заставу нерухомості без необхідності підтвердження цільового використання. В цілому, скориставшись даною пропозицією, можна отримати кошти на суму від 10 тис. до 500 тис. грн. Відсоткова ставка по кредиту складає 28% річних, одноразовий платіж – 1% від суми.
Схема погашення кредиту – аннуїтетна. Серед необхідних документів: заява-анкета на отримання кредиту; і паспорт громадянина України. Якщо позичальник одружений / заміжня, він додатково надає: паспорт дружини / чоловіка; довідку з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного коду платника податку дружини / чоловіка; свідоцтво про створення шлюбу.

clip_image002

Також знадобляться документи щодо забезпечення: документи, які підтверджують право власності на нерухомість, технічний паспорт і довідка форма №3 (про наявність прописаних осіб). Ефективна ставка по кредиту становить 31,36%. Тому, в разі оформлення позички на 20 тис. грн. терміном на 6 місяців клієнт переплатить 1865 грн.
Кредобанк пропонує кредит готівкою «Власні ідеї» з довідкою про доходи, але без застави та забезпечення. У банку можна оформити кредит на суму від 1 тис. до 50 тис. грн. з процентною ставкою 9,99% річних і щомісячним платежем 1,79% від суми.
Для оформлення кредиту знадобляться паспорт, ІПН та довідка про доходи. Погашення кредиту здійснюється за ануїтетною схемою. Ефективна ставка по вкладу становитиме 46,56% річних. Отримавши позику в розмірі 20 тис. грн. на півроку клієнтові доведеться сплатити 2735 грн.
КЕШ-кредит від Всеукраїнського Банку Розвитку можна оформити без поручителів, застави та довідки про доходи. Вам знадобляться тільки паспорт та ІПН. Максимально можлива сума позики складає 100 тис. грн., мінімальна – 1 тис. грн. Виплати здійснюються рівними частками протягом усього терміну (ануїтет).
Відсоткова ставка становить 18% річних. Також потрібно сплатити одноразовий платіж у розмірі 2% від суми, і потім – щомісяця 2% від залишку заборгованості. Таким чином, ефективна ставка по кредиту дорівнює 48,18%, а переплата – 2846 грн.

Зарплатні клієнти ПУМБ можуть оформити піврічний кредит на суму від 2 тис. до 50 тис. грн. без довідки про доходи (потрібна тільки, якщо необхідна сума перевищує 30 тис. грн.), застави та поруки. Відсоткова ставка по кредиту складає 15% річних, щомісячна комісія – 1,99% від суми. Схема кредитування – аннуїтетна. Загальна переплата по кредиту складе 3272 грн. при ефективній ставці 55,52% річних.
Подібний кредит можна оформити і в КБ «Глобус» . Банк оформляє позички на будь-які споживчі цілі (для оплати навчання, подорожі, ремонту, будівництва, медичних послуг, медпрепаратів, покупки меблів, електроніки та побутової техніки) на суму від 15 тис. до 50 тис. грн. Для оформлення кредиту знадобиться паспорт, ІПН та довідка про доходи.
Відсоткова ставка становить 13% річних, щомісячна комісія – 2,4% від суми. Таким чином, ефективна ставка дорівнюватиме 61,93%. Зайнявши у банку 20 тис. грн. на півроку за користування кредитними коштами клієнт сплатить 3645 грн.
Ознайомитись з іншими кредитними пропозиціями вітчизняних банків Ви можете на сторінці Кредит готівкою.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?