Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де взяти кредит безробітному

Людині, яка працює, кредит отримати досить просто. Досить принести в банк довідку про доходи, яка і буде гарантією його платоспроможності. Але деякі люди з незалежних від них обставин залишилися без роботи. І у них часто виникають ситуації, коли вони дуже потребують грошей. І тут виникає питання: де взяти кредит безробітному? У наш час безробітні – це не тільки та категорія громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Сюди відносяться і ті люди, які здають житло в оренду, фрілансери і ті, хто вкладає кошти в інвестування. Часом дохід у такої категорії громадян навіть більше ніж у тих, хто працює офіційно. Але довідку про доходи вони надати не можуть ніяк.

Зараз безробітні кредит отримати все-таки можуть. Кожне звернення в кредитну установу розглядається індивідуально. Якщо майбутній позичальник носить статус безробітного, полягає в центрі зайнятості, але має додатковий дохід – це зовсім інша справа. Але якщо перспективи заробити грошей не передбачається, то це вже гірше. Такій людині, перш ніж оформляти позику, варто подумати, чим він буде розплачуватися за борги. Офіційним безробітному позику отримати легше, ніж людині, яка зовсім без роботи і без грошей.

article412Деякі кредитні установи оформляють кредити без довідок про доходи. У цьому випадку потрібно надати два документи: паспорт – обов’язково, а другий документ може бути водійськими правами, закордонним паспортом, карткою страхування пенсійного фонду або ж ідентифікаційним кодом. Банк зажадає, щоб людина надав два стаціонарних телефони, один свій домашній і чий то ще.

Якщо у вас є квартира або машина, яку ви зможете надати в якості застави, то можна розраховувати на позику в сумі 80 відсотків від ринкової вартості застави. У таких випадках банки надають кредити безробітним набагато охочіше. Банки такі кредити вважають навіть більш надійними, ніж позики з довідками про доходи. У цьому випадку банки нічим не ризикують, адже в судовому порядку вони завжди зможуть отримати свої кошти назад.

Якщо ж майна у позичальника немає, то можна привести в кредитну установу поручителя, який поручиться за майбутнього боржника. Поручитель повинен мати офіційні великі доходи. Деякі банки практикують як запорука вашої платоспроможності наявність у вас закордонного паспорта з відмітками, що за останні півроку чоловік залишав межі своєї країни. Позитивна кредитна історія – ще один вагомий аргумент для видачі кредиту. Але для безробітного позики відрізняються більш високими відсотками, але за все доводиться платити.

Якщо банки все ж відмовили безробітному людині у видачі позики, то на допомогу приходять кредитні брокери. Вони допоможуть взяти позику в банку, але за це їм потрібно заплатити певний відсоток від суми позики. У цих брокерів зазвичай завжди є зв’язки в різних фінансових установах і вірогідність отримати кредит дуже висока. Тут не грають ролі минулі відмови і погана кредитна історія. За свої послуги брокери беруть від десяти до п’ятнадцяти процентів від суми позики, оплата відбувається після отримання грошей в банку. Потрібно знати, що до отримання грошових коштів ніяку передоплату брокерам давати не слід, інакше потрапите на вудку до шахраїв.

Ще один спосіб отримати кредит безробітному – звернення до приватного інвестора. Домовтеся з ним про суму позики, відсотки, терміни погашення і терміні повернення грошових коштів. У таких випадках складається боргова розписка. Але тут все серйозніше. Якщо гроші в строк не повертаються, тут умовляти ніхто не буде, як це відбувається в банках, гроші вимагатимуть повернути негайно. Деякі інвестори вимагають наявність застави.

Одним із способів, де взяти кредит безробітному є оформлення позики на відкриття власної справи. Зараз держава зацікавлена ​​у розвитку приватного сектору та зменшення у зв’язку з цим безробіття. Позичальник повинен стояти на обліку в центрі зайнятості та надати в певні органи свій бізнес-план, а потім його захистити. Якщо все пройде нормально, то людина реєструється, як підприємець і отримує гроші. Але вони повинні піти саме на відкриття свого бізнесу, зазначеного в бізнес-плані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?