Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де взяти кредит без підтвердження доходу

Що робити, якщо вам терміново необхідні гроші, а ви не можете взяти кредит, надавши довідку про доходи? Такі ситуації не поодинокі: сьогодні багато працюють неофіційно, отримують дохід без відкриття ІП, мають "сіру" зарплату. Підтвердити такий дохід можливо лише побічно: заклавши своє майно, попросивши знайомих поручитися або звернувшись в банк, що надає кредит під високий відсоток. Втім, саме з такими програмами та банками вам і доведеться мати справу. Отже, як же взяти кредит без підтвердження доходу? У вас є кілька можливостей.

Кредитні програми з високою процентною ставкою

Звичайно, ситуації, при яких дохід є, а підтвердити його неможливо, виникають досить часто, і це відомо банкам. Саме тому багато організації видають кредити на підставі одного паспорта або двох документів, серед яких немає довідки про доходи. Кредит ви зможете взяти практично в будь-якому відносно молодому банку, назвавши свій дохід усно, або записавши його в анкеті-заяві.

Однак розраховувати на те, що ви зможете користуватися тими ж умовами, що й інші позичальники, вам не варто: дуже часто такі програми мають на увазі високу процентну ставку (до 20-25% річних і вище). При аналогічних термінах і сумах у випадку, якщо ви можете підтвердити свій дохід документально, ви можете розраховувати на 10-15% річних. Цифри приблизні, але відображають стан справ: жоден банк не буде ризикувати своїм добробутом, якщо не отримає за свій ризик додатковий прибуток. При 2-3% людей, які не змогли виплатити такий кредит в повному обсязі, банк практично перекриває всі свої збитки прибутком від високої процентної ставки.

Кредит в мікрокредітной організаціїнг

У випадку, якщо вам необхідна невелика сума, ви можете звернутися в одну з таких компаній. Тут вам буде потрібно лише паспорт – і вже через годину (часто – набагато раніше) ви зможете користуватися позиченими грошима. Тут можна отримати кредит з маленьким доходом або зовсім без нього: в будь-якому випадку вам доведеться повертати гроші в строк і виплачувати високий відсоток.

Кредит власникам дебетових і зарплатних карток

Участь у зарплатному проекті передбачає спрощену процедуру отримання кредиту. Вам вже не потрібно буде брати довідку про доходи: банк має цю інформацію в своїй базі даних.

Подібна ситуація можлива й у випадку, якщо ви володієте дебетовою карткою і регулярно здійснюєте операції. Історія прибуткових і видаткових операцій може служити своєрідним підтвердженням ваших доходів, і додаткових довідок, що цілком імовірно, може не знадобитися. Такі умови часто надають власникам "золотих" дебетових карт.

Що може мати значення при одержанні кредиту без підтвердження доходу?

Якщо ви хочете взяти кредит з низьким доходом, вам може знадобитися не тільки паспорт. Один або два документи необхідні лише в тому випадку, якщо ви хочете отримати споживчий кредит.

Чи можлива іпотека без підтвердження доходів?

Іпотеку без підтвердження доходів вам навряд чи хтось видасть, проте деяку суму середнього розміру, наприклад, на купівлю автомобіля, ви взяти зможете. У цьому випадку вам можуть знадобитися:

– Поручителі (одна або дві людини, в залежності від умов банку);
– Заставне майно (це може бути житло, автомобіль, вже наявний у вас або той, який ви хочете купити в кредит).

Цілком імовірно, що банк надасть вам кредит під більш високий відсоток і пред’явить суворі вимоги. Гарна кредитна історія в даному випадку буде обов’язковою умовою у разі, якщо ви вже небудь брали кредит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?