Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де взяти гроші в борг терміново крім банків

Звичайно, може допомогти і банк. Ще краще, якщо у вас є кредитна карта з достатнім лімітом овердрафту. Але банки видають гроші лише тим, хто має російське громадянство (а часто – і прописку в місті), може похвалитися гарною кредитною історією і отримує офіційну зарплату достатньо довго. Крім того, на те, щоб взяти навіть невеликий кредит готівкою, необхідно час, якого може і не бути у потенційного позичальника.

Виручити може ломбард, який приймає ювелірні вироби та інше цінне майно. Однак не завжди в людини є це майно – у достатньому обсязі, та й не завжди з ним варто розлучатися.

Де взяти гроші в борг терміново?

Мабуть, єдиний варіант – мікрофінансові організації. Це «банки в мініатюрі». Звернувшись сюди, можна отримати невелику суму – кілька тисяч рублів – на невеликий термін. Особливо популярний такий спосіб взяти гроші в борг.

Переваги мікрофінансових організацій

• Оперативність. Якщо потрібні гроші в борг терміново, така компанія видасть необхідну суму відразу. Досить мінімального пакету документів. Як правило, вистачає одного паспорта. Вам потрібно просто прийти в офіс, пред’явити паспорт, підписати договір і відрахувати купюри.Blue-question-mark-1301

• Робота з самими «ризикованими» клієнтами. Мікрофінансові організації можуть допомогти з грошима навіть тим, хто не має прописки (або в тому місті, де вони працюють), має погану кредитну історію або не працює офіційно.

• Відсутність тяганини при оформленні. Гроші видаються відразу, і повернути їх ви зможете будь-яким зручним способом навіть за один раз.

І в тому, і в іншому випадку переваги очевидні: ніяких складних термінів в договорі , ніяких особливих документів, які необхідно надати для отримання грошей. Ніяких складних розрахунків. І головне, ніяких непосильних виплат: якщо ви не готові віддати гроші відразу, ви завжди можете вибрати для себе достатньо довгий термін для погашення та виплачувати суму невеликими частинами, що може зовсім ніяк не позначитися на вашому бюджеті. Тут-то і криються причини бід багатьох боржників.

Недоліки мікрофінансових організацій

Єдиним недоліком «швидких» грошей є високі відсотки. Вони можуть перевищувати навіть ставки кредитних карт і споживчих кредитів. Річні відсотки не оголошуються мікрофінансовими організаціями, але прорахувати їх ви зможете і самостійно.

Якщо вам необхідні гроші в борг терміново, звернутися в мікрофінансову організацію буде простим і зручним рішенням. Але розраховуйте свої сили правильно і намагайтеся віддати гроші якомога швидше – так, щоб не переплачувати занадто багато. Користуватися послугами таких компаній варто тільки в тому випадку, якщо іншого варіанту немає.

One Response to Де взяти гроші в борг терміново крім банків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?