Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де взяти експрес-кредит готівкою по двох документах

Що робити, якщо терміново потрібна готівка, а при собі ви маєте лише два документи? Це можуть бути паспорт, водійські права, закордонний паспорт або інший документ, що посвідчує особу. У випадку, якщо немає можливості отримати довідку з роботи або якісь інші папери, що підтверджують доходи, ви можете отримати готівку, взявши експрес-кредит в одному з банків або мікрофінансових організацій.

Умови, як правило, сходяться в двох речах: простоті отримання кредиту та високою процентною ставкою. По двох документах, вказавши свої доходи в усній формі, ви зможете взяти відносно невелику суму, але вона буде видана вам практично відразу (протягом години або дні) на руки.

Де ж взяти експрес-кредит по двох документах? Розглянемо найбільш цікаві пропозиції.

Кредит готівкою у банку "Російський Стандарт"

Для того, щоб отримати гроші тут, вам потрібен лише паспорт та небудь додатковий документ (закордонний паспорт, документи на машину, іменна картка іншого банку і т.д.). З повним списком можливих документів ви зможете ознайомитися і самостійно – в офісі або на сайті банку. Для того, щоб отримати кредит, потрібно заповнити анкету на сайті або у відділенні "Російського Стандарту". Ваша заявка буде розглянута picture-300h1протягом одного дня, і вже сьогодні ж ви зможете отримати гроші на руки.

Взяти експрес-кредит готівкою ви зможете лише в тому випадку, якщо вам виповнилося 25 років. Особам молодше 25 років такі кредити не видаються.

Термін кредитування – півроку до 4 років залежно від суми. Процентна ставка досить висока – 36%. Ті, хто користується інтернет-банкінгом, можуть взяти кредит за ставкою в 32% річних. На кожного позичальника безкоштовно оформляється дебетова картка.

Кредит готівкою в банку "Хоум Кредит"

"Хоум Кредит" пропонує "швидкі гроші" в розмірі до 15 тисяч, які можна отримати за півгодини. Для того, щоб взяти такий кредит, потрібно надати у відділення два документи – паспорт громадянина РФ і будь другий документ зі списку, запропонованого банком. Це може бути водійське або пенсійне посвідчення, іменна картка банку "Хоум Кредит" , закордонний паспорт або страхове свідоцтво державного Пенсійного страхування (пенсійний поліс). Заявка розглядається протягом півгодини, а гроші видаються готівкою.

Діє висока процентна ставка – від 39,9% річних. Кредит може бути виданий на термін до 4 років. Маючи при собі додаткові документи, ви зможете отримати суму до 50 тисяч(додатково потрібно один документ зі списку документів, що підтверджують платоспроможність) або до 100 тисяч  (два документи про платоспроможність). Списки документів надає банк, і ви маєте право вибрати той, який зможете запропонувати.

Експрес-кредит готівкою по двох документах: де краще?

Все залежить від того, скільки вам необхідно грошей, як терміново вони потрібні, і на що ви готові піти. У випадку, якщо ви маєте в своєму розпорядженні один день і готові надати два документи, ви зможете скористатися однією з програм банків, що спеціалізуються на споживчих кредитах. Ставка тут досить висока, але і взяти гроші нескладно.

У випадку, якщо вам необхідна невелика сума терміново – буквально протягом декількох годин, краще всього звернутися в мікрофінансову організацію . Втім, користуватися її послугами краще тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що зможете виплатити борг найближчим часом. Інакше ви ризикуєте заплатити в два рази більше, ніж брали спочатку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?