Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де взяти долари, коли їх немає?

Тепер, щоб обміняти гривні на євро, потрібно обдзвонити або обходити кілька відділень, і то, бажано, з ранку, поки валюта ще є в наявності. Але існують і інші способи перевести свої заощадження з гривні в американську валюту.

Ви можете відкрити доларовий депозит, поповнивши його при цьому не американською валютою, а гривнями. Так, в ПриватБанку , ви можете при відкритті валютного депозиту внести суму з гривневої карти. За даною технологією можна оформити вклади "Стандарт" або "Депозит Плюс" в доларах або євро на термін 3 місяці і більше. В один банківський день одному клієнту можна проконвертувати і розмістити на депозит еквівалент 3000 грн.

clip_image001

Якщо валютний вклад оформлений шляхом купівлі іноземної валюти за гривню, то до закінчення 3-х місяців з дати першого внесення коштів на вклад дострокове повернення вкладу проводиться в гривні. При закритті вкладу по терміну суму Ви отримуєте у валюті. Оформити депозит Ви можете в Приват24, в меню "Депозити – Відкрити депозит – Оформити", вибравши вкладку "Долар США", або "Євро".

Така ж можливість існує і у випадку співпраці з ВТБ Банком , де придбати американську валюту можна шляхом відкриття депозиту в доларах або євро. Мінімальна сума вкладу становить 100 доларів або євро. Протягом одного календарного місяця депозит можна поповнювати на суму від 100 до 50 000 доларів або євро. Виплата відсотків здійснюється наприкінці терміну дії.
При інвестуванні в доларовий депозит на 91 день процентна ставка складе 8%, на 181 день – 8,5%, на 270 днів – 9%, на 367 днів – 5%. Відкриття депозиту в євро можливо тільки строком на 367 днів під ті ж 5%. Але так як банк вирішив застерегти себе від вкладників, які, з метою якнайшвидше отримати на руки валюту, відкриють вклад, а через кілька днів розірваний, при достроковому поверненні коштів з вкладника стягується певна комісія: 15% від вкладу при терміні 91, 181 і 270 днів і 30% при терміні 367 днів.

Ще один варіант отримання доларових заощаджень замість гривневих – це «Мультивалютний» вклад. На сьогодні така пропозиція є у Укрінбанку . Внесок відкривається на термін від 6 до 12 місяців. Процентна ставка при цьому складає 18% у гривні, 7% у доларах і 6% в євро. Мінімальна сума вкладу становить 10 000 грн. Умовами вкладу передбачена можливість оперативної зміни валюти вкладу, можливість змінити валюту вкладу оперативно, без розірвання договору та зі збереженням усіх раніше нарахованих відсотків за письмовою заявою вкладника, можливість змінити валюту вкладу за курсом банку, що діє на день конвертації, можливість змінити валюту вкладу або його частини необмежену кількість разів, можливість поповнення крім останніх 30 днів терміну дії договору. Відсотки за вкладом нараховуються щомісячно та виплачуються або щомісяця, або капіталізуються.

Як бачимо, на сьогодні кількість конвертаційних і мультивалютних депозитних пропозицій на ринку небагато. Хоча ще наприкінці 2014 подібного роду вклади можна було оформити в Фідобанк і Альфа-Банку .
Крім цього, конвертаційні вклади раніше пропонувалися банками, які були визнані неплатоспроможними: ВіЕйБі Банком, БГ Банком, АКБ Банком.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?