Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де взяти автокредит

Побутує в громадських масах таку думку: на хрена копити гроші на автомобіль, якщо вже зараз можна купити його в кредит . Згоден, красиво жити не заборониш, та й кінець світу скоро обіцяють, хоч поїздити на нормальній машині. Тут ми і починаємо розглядати найбільш прийнятні варіанти, де взяти автокредит.

Ну, вже якщо вирішили взяти автокредит і регулярно його оплачувати то, напевно, Вас будуть цікавити найбільш вигідні умови. Розглянемо, як у цьому випадку вибрати правильний банк. На що звертаємо увагу:

Перше і основне, що хвилює переважну більшість клієнтів – це процентна ставка. Однак, одне лише привабливу число на плакаті не може служити для Вас орієнтиром. Часто вона залежить від багатьох сторонніх чинників. У рекламній продукції вказано, як правило, нижня межа. Але звернувшись в банк, де вирішили взяти автокредит, Ви зможете помітити, що при розгляді заявки ця планка помітно підніметься. Через що?

Початковий внесок. Чим він вищий, тим менше можлива величина процентної ставки. Та й загальна переплата за кредит вийде менше. Однак, якщо у Вас зовсім немає грошей в наявності, у багатьох банках існують пропозиції взяти автокредит без первісного внеску.78

Це, звичайно, зручно, але готуйтеся до того, що і ефективна ставка буде вище і документів потрібно принести більше. Можуть зажадати принести підтвердження офіційного доходу, який може виявитися значно менше фактичного. Вибирайте банки, які уникають надмірного переліку документів.

Наступне на що слід звернути увагу, розмірковуючи, де взяти автокредит, це різні комісії і одноразові платежі. Уточніть, скільки вам доведеться заплатити за відкриття і ведення рахунку, за розгляд заявки, за зняття, переказ грошових коштів.

Значну суму може зажадати обов’язкова страховка по КАСКО. Деякі банки висувають обов’язковою умовою страхування тільки в певних (не найдешевших) страхових компаніях.

Є й інші моменти при виборі, де взяти автокредит, нехай не основоположні, але теж досить цікаві для Вас.

Наприклад:

чи може входити страхова сума в тіло кредиту (це якщо у Вас не вистачає засобів);

чи можливе автоматичне списання грошових коштів з рахунку клієнта в погашення заборгованості (це щоб не бігати в банк щомісяця до встановленого часу);

які діють умови дострокового погашення (зараз закріплено законодавчо, що ніякі штрафи в цьому випадку не виплачуються, але хто знає, на які хитрощі можуть ще піти банкіри).

І останнє. Вибираючи, де взяти автокредит, звертайте увагу на проведені банками акції. У боротьбі за клієнта багато банків у співпраці з автомобільними дилерами проводять спеціальні програми з привабливими ставками й зниженими комісіями. У цьому випадку пільгові умови акції можуть перекрити гідності стандартної пропозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?