Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де вигідно взяти іпотеку- в якому банку іпотека вигідніше

Де вигідніше взяти іпотеку? Дане питання цікавить багатьох людей, охочих придбати квартиру в кредит і подбирающих найбільш оптимальну програму. Іпотечні кредити видає чимало банків, серед яких ми відзначимо найбільш великі – Ощадбанк, ВТБ 24 і Дельта Кредит. Кожен з них пропонує цілий ряд програм, що відрізняються процентними ставками і умовами. Спробуємо коротко описати пропозиції даних банків.

Ощадбанк

Провідна фінансова організація Росії – Ощадбанк – пропонує 3 основних і 5 спеціальних програм іпотечного кредитування . Тут ви зможете взяти гроші на купівлю, будівництво будинку, квартири, гаража або іншого об’єкта нерухомості. Ощадбанк видає кредит з державною підтримкою (за даною програмою діють знижені процентні ставки), дозволяє використовувати материнський капітал в якості початкового внеску, рефінансувати кредит, взятий в іншому банку.

Мінімальна процентна ставка – 9,5% річних, максимальна – 14,75%. Практично за всіма кредитними програмами мінімальний початковий внесок становить 10%, за винятком іпотеки на будівництво житлового будинку (15%) і іпотеки з державною підтримкою (20%).

В Ощадбанку ви зможете взяти кредит на 30 років або трохи менше. Вимоги до клієнтів досить жорсткі: стаж роботи, відповідний дохід, вік. Враховується гарна кредитна історія і участь у зарплатному проекті Ощадбанку. В останньому випадку вам не доведеться надавати довідку з місця роботи. Крім того, для молодих сімей (вік одного з подружжя менше 35 років) можуть бути запропоновані більш зручні умови погашення.kredit_na_pokypky_kvartiry

ВТБ 24

ВТБ 24 пропонує більш широкий вибір програм кредитування. Серед базових можна відзначити десять іпотечних продуктів , серед додаткових – сім пропозицій. Окремі програми є для тих, хто хоче купити квартиру або будинок на ринку вторинного житла, нерухомість в новобудові, побудувати будинок самостійно, купити гараж. Спеціальні пропозиції – для тих, хто готовий закласти наявну нерухомість, хоче придбати будинок у кредит з мінімальним пакетом документів, материнським капіталом або державною підтримкою. ВТБ 24 пропонує і корпоративні продукти.

Мінімальна процентна ставка – 8,9% – діє за програмами «Вторинне житло» і «Квартира в новобудові».

ВТБ 24 дозволяє взяти кредит на термін до 50 років. Це також має особливе значення для молодих людей, які мають хорошу роботу і плануючих своє життя на довгий час вперед.

Дельта Кредит

Дельта Кредит спеціалізується на іпотечних кредитах. Позиціонуючи себе як «центр іпотечного кредитування № 1», банк пропонує лише 4 базових програми – на покупку готового, споруджуваного житла, будинку або земельної ділянки та нерухомості під заставу вже наявної квартири. Мінімальна процентна ставка – 10,5%, максимальна – 17,5%. Існують і спеціальні програми, за якими ви зможете отримати кредит на більш вигідних умовах.

Термін кредитування не може перевищувати 25 років. При цьому розмір початкового внеску становить як мінімум 15% від вартості житла. Втім, ви зможете взяти кредит без початкового внеску, якщо збираєтеся купити ділянку або дачу, або можете закласти нерухомість, яка вже знаходиться у вашому розпорядженні.

У якому банку іпотека вигідніше – в Ощадбанку, ВТБ 24 або в банку Дельта Кредит?

Як ви самі можете бачити, найбільш вигідні процентні ставки вас чекають у банку ВТБ 24. Тут ви зможете отримати кредит з найменшою переплатою. Однак у своїх буклетах і на сайті банк вказує лише мінімальну ставку, в реальності, при розрахунку всіх факторів, які включають в себе термін і суму кредиту, ви можете отримати гроші з більш високими відсотками.

Найбільш вигідним буде пропозиція Ощадбанку в тому випадку, якщо ви не хочете або не маєте можливості виплатити початковий внесок. Тут ви повинні будете віддати лише 10% від вартості житла, а в певних випадках – і зовсім нічого не виплачувати (при рефінансуванні або одержанні іпотеки з державною підтримкою та наявності застави).

Найбільший вибір пропозицій по іпотеці в Дельта Кредит. Незважаючи на невелике число базових програм, у цього банку є чимало спеціальних продуктів, які можуть підійти в тому чи іншому випадку.

При виборі іпотечної програми варто орієнтуватися не тільки на процентні ставки та інші умови банку. Варто уважно поставитися і до рівня лояльності банку до своїх клієнтів. Що буде, якщо, внаслідок яких подій, ви не зможете виплачувати кредит далі ? У цій ситуації найбільш вигідним буде той банк, який дозволить вам отримати відстрочку. Зробити це можна, наприклад, в Ощадбанку, де ви маєте право на деяку відстрочку за умови, якщо будете виплачувати відсотки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?