Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де вигідніше взяти іпотечний кредит

Іпотечний кредит сьогодні – один з найбільш затребуваних видів кредитів, так як саме завдяки йому багато хто з нас мають можливість поправити своє житлове становище, отримавши у власність заповітні квадратні метри.

Однак, оформляючи іпотечний кредит, позичальник бере на себе більшу фінансову відповідальність, адже подібний кредит зазвичай видається на тривалий термін, а умови його надання припускають регулярні виплати, які, часом, бувають досить істотними.

Саме тому, перш ніж укладати кредитний договір з якимось певним банком, необхідно ретельно вивчити пропозиції різних кредитних установ і вибрати для себе найвигідніше з них.

А тепер про те, де вигідніше взяти іпотечний кредит.

Вигідна іпотека: що вона собою являє?

Насправді, поняття вигоди для кожного позичальника суто індивідуальне.

clip_image002Наприклад, комусь хочеться якнайшвидше розрахуватися з банком, щоб не переплачувати зайві відсотки по кредиту (таким людям вигідніше брати іпотечну позику нехай з трохи більшою процентною ставкою, зате з можливістю дострокового погашення боргу), а для когось головне – мінімальні щомісячні виплати і максимальний термін погашення.

Так що якогось загального критерію немає, зате є загальні рекомендації, що дозволяють взяти максимально вигідну іпотеку.

Вигідна іпотека: на що потрібно звернути увагу?

1. Завжди пам’ятайте про різні комісійні збори і страховки, вони зовсім не роблять кредит вигідним.

2. Не довіряйте рекламі: у ній вам можуть наобіцяти нібито вигідні відсоткові ставки, а на ділі сума виплат за позикою може виявитися набагато вище раніше заявленої.

3. Перед підписанням кредитної угоди обов’язково ознайомтеся з остаточною сумою позики, що включає в себе не тільки відсотки по кредиту, але й різні комісійні збори, страховик і так далі.

Висновки.

Отже, де вигідніше взяти іпотечний кредит? Природно, у тій кредитній установі, яке запропонує вам найкращі умови кредитування: низьку процентну ставку, вигідну для позичальника повну вартість кредиту, помірну суму початкового внеску, швидке оформлення та гнучку систему знижок (наприклад, для постійних клієнтів банку) і так далі.

Насправді, сьогодні не так вже й складно підібрати для себе найбільш вигідний варіант іпотечного, та й будь-якого іншого, кредитування, головне – при виборі кредитної програми, звернути увагу на всі важливі нюанси. Щоб в подальшому не пошкодувати про це.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?