Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де швидко взяти кредит

 Де швидко взяти кредит Фінанси так часто співають романси, і якщо своїх грошей не вистачає, то просто доводиться брати в борг. Сьогодні геть відсутні шинкарі, що дають в борг живі гроші під заставу особистих речей, але зате є маса інших фінансово-кредитних установ, де можна «позичити» денюжку. Де швидко взяти кредит, коли гроші так необхідні, а друзі, добрі знайомі або родичі геть відмовляються від ролі фінансового спонсора?

Першим, практично нікому не відмовляв своєрідним банком, безумовно є ломбард. Під заставу дорогоцінних прикрас, дорогих речей і антикваріат тут можна позичити достатньо пристойну суму. Недоліки – високі відсотки, швидкість повернення, можливість втратити дорогу цінну річ (дуже часто фамільну). Переваги – прийшов, заклав, отримав.

Банківська сфера сьогодні пропонує масу кредитних карт або просто платіжних, але з можливим кредитним лімітом, який розраховується виходячи з оборотів по карті або кількості продуктів, котрими користується клієнт в даному банку. Встановити кредитний ліміт практично зовсім не складно, і ніяких документів для цього не потрібно . Варто тільки зробити запит в банк і банківський фахівець за лічені хвилини на 90% може озвучити можливість отримання кредиту таким чином.

Також сьогодні існує маса небанківських установ, які готові надати кредит швидко і без особливих зусиль, але значно дорожче, ніж у банку або тому ж ломбарді.

Де швидко взяти кредит, залежить тільки від гострої необхідності в фінансових коштах. Але краще все ж заробити, відкласти і накопичити «НЗ» для непередбачених ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?