Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де самі вигідні депозити або де прилаштувати мільйон?

Уявіть собі, що ви продали нерухомість, і у вас з’явився зайвий мільйон гривень. Якщо ви ще не вирішили, як витратити ці кошти, можна покласти їх на депозит у банку. Де таку суму розмістити вигідніше.
У ПриватБанку ці гроші нам запропонували покласти на «Депозит плюс» під 19% річних. Виплата відсотків тут здійснюється щомісячно, а по закінченню терміну дії вкладу можлива автоматична пролонгація. Ставка при цьому не змінюється.
Співробітники Укрексімбанку порекомендували нам прилаштувати мільйон на депозит «Класичний». Якщо покласти на ощадний рахунок суму до 1 млн. гривень, процентна ставка складе 17,4%, від мільйона – 17,4% + 0,8%. Автоматична пролонгація вкладу передбачає бонусні відсотки до ставки: продовжуючи договір з банком ви щоразу отримуєте +0,3%. Відсотки сплачуються в кінці терміну дії вкладу на окремий поточний рахунок.

milion_griven_88x88.jpg.aspxДельта Банк пропонує депозит «Найкращий». Внесок відкривається на один рік під 19% (якщо відсотки нараховуються щомісячно) або 19,5% (якщо відсотки нараховуються в кінці терміну). За умови щомісячного нарахування відсотки переводяться на картковий рахунок або ж їх можна зняти через касу банку. Щоб ми могли максимально збільшити свій дохід, співробітниця банку порадила відкрити «Ощадний карту № 1», куди і будуть перераховуватися вище згадані відсотки. Справа в тому, що на кошти на «Ощадний мапі № 1» щомісяця нараховуються 13% річних.
У Райффайзен Банку Аваль нам порадили депозит «Класичний». Процентна ставка за цим вкладом становить 11% річних. Внеском передбачена автоматична пролонгація.
У Укрсоцбанку є в наявності депозитний продукт «Капітал», що дозволяє отримати 16% річних за 1 рік, або ж 15,85% річних за 2 роки. Протягом терміну дії вкладу його можна поповнювати. Спосіб нарахування процентів (щомісячно або в кінці строку) вибираєте самі. Кількість пролонгацій необмежена.
Сбербанк Росії пропонує депозит «Традиційний» з відсотковою ставкою 17,2%. Автоматична пролонгація не передбачається. Але переоформити депозит можна навіть у телефонному режимі. У банку діє програма лояльності. При повторному оформленні надбавка до депозиту становить 0,25%.

У ПУМБ нам порекомендували депозит «Прибутковий». Відсотки по депозиту можуть нараховуватися щомісячно (14,2% річних) або ж наприкінці дії вкладу (15,1% річних). Дбайливий співробітник банку порадив нам перед тим, як класти на рахунок 1 мільйон, відкрити невеликий депозит на 500 грн. (Під 13,8% річних). Адже, згідно з умовами програми лояльності банку, для другого, оформленого у фінустанові депозиту, передбачається надбавка до процентної ставки в розмірі 0,5% річних. Таким чином, наш мільйон ми зможемо оформити вже не під 15,1%, а під 15,6%.
У УкрСиббанку ми дізналися, що 1 млн грн. можна розмістити під 12,2% річних. Вклад пролонгується автоматично, і при цьому діє програма лояльності – + 0,5% до ставки.
У ВТБ Банку нам запропонували вклад «Класичний». За умовами вкладу проценти виплачуються щомісяця (17,25%) або в кінці строку (17,75%). Але цю ставку можна підвищити, якщо оформити один з тарифних планів: «Престиж», «Добробут» або «Прайм». Оформлення тарифного плану обійдеться вам в додаткових 119-749 грн., Але ставка при цьому зросте до 17,95% -18,30%. Автоматична пролонгація в цьому банку можлива, але не вигідна. Адже з кожним роком відсоток зменшується. Краще вже ці гроші зняти і оформити вклад заново.

Розміщуємо 1 мільйон гривень на 1 рік у найбільших банках *

Назва банку
Назва депозиту
Процентна ставка,% річних

Дельта Банк
“Найкращий”
19-19,5%

ПриватБанк
«Депозит плюс»
19%

ВТБ Банк
«Класичний»
17,25% – 18,3%

Укрексімбанк
«Класичний»
17,4%

Сбербанк Росії
«Традиційний»
17,2%

Укрсоцбанк
«Капітал»
16%

ПУМБ
«Прибутковий»
14,2-15,1%

Укрсиббанк
«Гарантований капітал»
12,2%

Райффайзен Банк Аваль
«Класичний»
11%

* Дані колл-центрів станом на 9.10.2013

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?