Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де пропонуют найвигідніші вклади на 6 місяців, головні тенденції.

Зі стабілізацією курсу долара і зростанням номінальних доходів населення найбільш популярні терміни розміщення вкладів в банках змістилися з 1-3 місяців до півроку. Таким чином, вкладники намагаються зафіксувати дохідність.

Так середня прибутковість за депозитами в національній валюті станом на 27.01.2017 склала: за вкладами терміном на 1 місяць – 10,59% річних, 3 місяці – 13,6% річних, півроку – 14,36% річних , 1 рік – 14,45% річних і 1,5 року – 12,99% річних.


При цьому середні ставки за всіма строками протягом 2016 року планомірно знижувалися.


Примітно, що на тлі зниження ставок і відносної стабілізації на валютному ринку населення віддавало перевагу більш довгим термінам депозитів – 3-6 місяців, що дає можливість зафіксувати рівень прибутковості по вкладу.

Так, станом на 27.01.2017 найвища прибутковість по депозитах терміном на півроку склала 21,5% річних (депозит від Місто Банку з мінімальною сумою від 1 тис. грн.). Друге місце належить ставці в 20,5% річних, яку можна знайти в пропозиціях Forward Bank (вклад «Максимум онлайн» з тієї ж сумою мінімального внеску), за ним слідує Банк інвестицій та заощаджень зі ставкою 19% річних і мінімальною сумою в 500 грн. (вклад «Прибутковий»).

Що стосується прогнозів на майбутнє, то банкіри одностайні в продовженні тенденції до зниження ставок. «Ставки однозначно будуть знижуватися. Швидкість їх зниження багато в чому буде залежати від зниження ставок найбільшими банками. Крім цього, факторами для зниження ставок можуть стати зміни облікової ставки НБУ і ситуації стабільності національної валюти та банківського ринку в цілому »- коментує ситуацію заступник департаменту роздрібного бізнесу – начальник управління організації пасивних і касових операцій Ощадбанку .

«Ми очікуємо поступальне зниження ставок на 0,5-0,75% за вкладами в національній валюті (в залежності від терміну), а за вкладами в іноземній валюті – загальне зниження ринку на 0,5 – 0,75%. За підсумками року, загальне зниження ставок складе: в національній валюті 1,5 2,5% в іноземних 1 – 1,5% »- конкретизує начальник управління ресурсних і комісійних операцій Конкорд Банку . «За нашими прогнозами, процентні ставки продовжать знижуватися. Але прогнозоване зниження буде незначним – до 0,5% в гривні і валюті. Все буде залежати від тенденцій на банківському ринку і економічної ситуації »- погоджується з колегою начальник відділу депозитів та заощаджень Укрсоцбанку (UniCredit Bank) .

«Багато в чому, знову ж таки, все буде залежати від агресивності нового власника Приватбанку – держави. Спокійний варіант -1 – 1,5% до кінця лютого, більш агресивний варіант до – 3% до кінця березня по депозитах в гривні. За валюті – близько -1% за квартал »- резюмує в.о. директора з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна .

Джерело: http://www.prostobank.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?