Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де пропонують найдешевші автокредити на нові авто та б / у.

Незважаючи на те, що ринок автокредитування завмер, рух середніх ставок на ньому відбувається за рахунок зміни кількості банків, що кредитують. Так, з початку 2016 року кредити на нові іномарки в гривні стали трохи дешевше, а кредити на авто, що були у вжитку, навпаки, подорожчали.

Так  середня ставка по автокредитах у національній валюті на придбання нових іномарок строком на один рік за станом на 21.07.2016 року склала 13,49% річних, що на 0,53 п.п. менше, ніж на початку року. Середня ставка по аналогічних кредитах на б / у іномарки досягла 27% річних, що на 1,46 п.п. вище, ніж в січні, і в два рази вище, ніж по кредитах на нові автомобілі.


При цьому кількість банків-кредиторів покупки нових авто залишилося незмінним – 12, хоча за останні півроку були зміни в складі гравців цього сегменту кредитування. А придбання б / у іномарок готові прокредитувати вже 4 банки: до VS Bank і ПриватБанку приєдналися Credit Agricole Bank і Банк Львів.

Найбільш вигідними варіантами автокредитів на нові іномарки залишаються партнерські програми банків з автосалонами, в рамках яких ставка по кредиту становить від 0,01% річних, одноразова комісія – від 2,5% від суми кредиту, аванс позичальника – від 10%. Лідером за кількістю таких кредитних програм, а значить і за асортиментом марок авто, що кредитуються є банк Credit Agricole. Звертатися за «нульовою» ставкою можна також в Кредобанк і UniCredit Bank.

Незважаючи на гадану доступність автокредитів, ринок знаходиться в стагнації. Основною перешкодою до нарощування обсягів кредитування банкіри називають малу активність клієнтів. «Ринок автокредитування неактивний з причини відсутності попиту», – коментує ситуацію провідний експерт сектора розвитку кредитування і страхування ОТП Банк .

Джерело: http://www.prostobank.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?