Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де позичити грошей не торкаючись банків

Багато українців цікавляться питанням, де зайняти грошей, не торкаючись банків. Адже в деяких з них досить жорсткі умови і суворі вимоги.

Крім того, для звернення знадобиться зібрати чимало документів, заручитися підтримкою поручителя або надати заставу.

Звичайно, є маса місць, де зайняти гроші можливо, не торкаючись банків, але умови, зокрема процентні ставки, будуть менш привабливими.

1. Мікрофінансові организації.

Дані організації характеризуються лояльним ставленням до клієнтів і простотою процесу оформлення. Для отримання позики з документів потрібно тільки паспорт. Найчастіше не перевіряють ретельно кредитну історію і не вимагають постійної реєстрації.

Для оформлення не потрібні поручителі, застава або довідки про доходи. Тим не менш, наявність офіційного документа про середньомісячну заробітну плату допомагає змінити умови в кращу сторону. Наприклад, клієнт зможе розраховувати на збільшену суму позики.

Органіхації співпрацюють з широкою аудиторією клієнтів, від студентів до пенсіонерів. У них нерідко отримують позики навіть споживачі з поганою кредитною історією, раніше судимі або безробітні.

kreditprosrochkidelatМікрофінансові організації видають невеликі суми (до 5 – 10 тисяч) на короткий термін, що не перевищує 1 – 2 місяці. При цьому встановлюється відсоток, який нараховується на заборгованість щодня.

Сьогодні вони готові запропонувати позики під 0,5 – 4% в день. Тобто переплата в місяць може досягати 15 – 120%.

Брати позику на довгий термін не варто, так як це загрожує величезними переплатами. Такий кредит не вирішить фінансову проблему, а тільки посилить ситуацію.

2. Ломбард.

Отримати деяку суму можна в ломбарді, але доведеться залишити щось у заставу. Від цінності наданого застави залежить розмір позики. Ломбарди, подібно макрофінансовим організаціям, встановлюють певний відсоток, який нараховується кожен день.

З такими організаціями потрібно бути обережним, тому що у випадку несплати в термін можна відразу ж позбутися свого майна.

3. Кредити електронних платіжних систем.

Сьогодні такі позики стали користуватися популярністю, наприклад, багато хто користується послугами кредитів Webmoney. Однак, щоб отримати позику на хороших умовах необхідно мати персональний сертифікат.

Кращий варіант, де зайняти грошей, не торкаючись банків – звернутися до близьким і знайомим. Це допоможе уникнути переплат і дозволить домовитися про терміни повернення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?