Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де оформити кредитну карту без довідок та поручителів?

Отримати в своє розпорядження певну суму готівкою в борг досить просто: у випадку, якщо у вас на руках є кредитна карта, ви в будь-який момент можете зняти гроші і скористатися ними за власним бажанням. Для того, щоб у вас з’явилася ця можливість, вам необхідно отримати таку карту.

На жаль, не завжди це можливо: у вас може не бути офіційного заробітку, знайомих, готових поручитися за вас, ви можете не відповідати іншим вимогам, які зазвичай висувають банки особам, які бажають отримати кредит.

У такій ситуації, втім, ви все-таки можете оформити кредитну карту без довідок та поручителів. У нас працює чимало банків, готових надати дану послугу практично всім бажаючим з мінімальними вимогами до клієнта. Ви повинні бути старше 18 років і мати російське громадянство.

Найбільш популярні кредитні карти, які оформлюються без довідок та поручителів

Кілька років тому число випускаються кредиток з високою процентною ставкою і практично відсутніми вимогами до держателю перевищувало всі 4_priche1-300x262розумні межі. Найбільш відомі були карти Приватбанку і Альфа-банку , які можна було навіть не отримувати у відділенні: вони висилалися за адресами потенційних клієнтів, які потім вже самі могли вирішити, чи варто їм користуватися такими картами чи ні. Сьогодні кредитки настільки ж доступні, але ситуація на ринку дещо змінилася: виділився ряд інших банків, що спеціалізуються на кредитних картах.

Кредитні карти Російського Стандарту

Як і раніше, банк пропонує своїм клієнтам прості в оформленні та не потребують довідок та поручителів кредитні карти. Банк випускає карти з індивідуальним дизайном і престижні картки для мандрівників. Жителів Росії може зацікавити саме перше речення. Кредитки Російського Стандарту мають ряд особливостей.

В першу чергу, це не індивідуальний дизайн, а універсальність карти. З неї можна не тільки знімати гроші під певний відсоток: на рахунку можливо розміщувати власні кошти. У випадку, якщо ви поклали на рахунок більше 1000 грн, вам будуть нараховувати 3% річних. Це дозволить вам накопичувати гроші і отримувати з них прибуток.

Карта має пільговий період кредитування. Протягом 55 днів ви зможете повернути взяті в борг гроші без будь-яких відсотків. Далі будуть стягуватися 36% річних.

Карту можна отримати на руки без будь-яких додаткових операцій. Банк буде стягувати комісію за обслуговування тільки після того, як ви її активуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?