Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де можна взяти кредит без відмови

Де можна взяти кредит без відмови, цікавляться позичальники, які не мають часу на відвідування ряду фінансових організацій у пошуках тієї, яка погодиться на співпрацю.

Щоб розраховувати на позитивне рішення кредитора, необхідно дотримуватися деяких умов і мати хороший досвід в кредитуванні в минулому.

Основними умовами для банків є наявність позитивної КІ, громадянство України і надійність клієнта. Остання полягає не тільки у відсутності прострочень в минулому, але і в платоспроможності клієнта.

Довести, що ви маєте регулярний дохід, який дозволить своєчасно розраховуватися за кредитом, ви зможете за допомогою відповідних довідок та інших документів, що свідчать про матеріальне благополуччя.

Для ряду банків та інших кредиторів, де можна взяти кредит, важливий високий дохід клієнта, який стає для них своєрідним гарантом повернення боргу.

Деякі позичальники, бажаючи отримати позитивне рішення, підробляють документи про свої доходи, де значаться цифри набагато вищі справжніх. Безробітні також вдаються до такого прийому. Однак робити цього не слід, оскільки служба безпеки все одно перевірить всі imagebig971відомості кількома шляхами.

Якщо вас викриють у брехні, то в майбутньому можна не розраховувати на довіру банків. Крім того, таких позичальників вносять в міжбанківський чорний список.

Отримати позитивне рішення простіше позичальникам з позитивною кредитною історією. Бажано звертатися до тієї фінансової організації, позику якої ви раніше погасили без проблем. Прихильно ставляться банки і до своїх зарплатних клієнтів, і до вкладникам.

Якщо ви раніше вже зарекомендували себе з хорошого боку перед кредитором, то він може і сам запропонувати вам оформити деяку суму. За такою заявкою більше шансів взяти кредит без відмови.

Ще один момент позитивно впливає на рішення банків – наявність застави та поручителів. Якщо ви можете запропонувати кредитору цінний заставу (наприклад, нерухомість, авто, цінні папери), то отримати більшу суму не складе труднощів.

Один з найбільш поширених варіантів отримати позикові кошти без відмови – звернутися в мікрофінансову організацію. На практиці вони набагато рідше приймають негативне рішення за заявками.

Крім того, отримати мікропозику можна тільки за одним документом – паспортом. Це істотний плюс для тих, хто терпіти не може паперову тяганину. Однак великий мінус у великих відсотках і переплаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?