Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де можна взяти грошей

Де можна взяти грошей? Питання для багатьох більш ніж насущний. Перша відповідь, яка приходить в голову – звичайно ж, в банку. А якщо цей варіант не підходить. Складнощі в оформленні, довга процедура, не влаштовують терміни і відсотки або тупо не дають кредит . А питання, де взяти грошей, продовжує дошкуляти. Давайте розглянемо ситуації, де можна взяти грошей крім банку. Все залежить від того, для чого Вам потрібні фінанси, і чим Ви володієте.

Якщо потрібна невелика сума на короткий термін, і Ви знаєте, що зможете в цей термін вкластися, то відповідь де взяти грошей один – ломбард. У більшості з нас відсутні фінансові заощадження, але є більш-менш цінні речі, володіють ліквідністю, за які в ломбарді нам перехоплять деяку суму. Великий плюс – простота оформлення. Гроші відразу, навіть договір застави не оформлюється, а видається заставний квиток, який підтверджує видачу позики та передачу майна в заставу .

Якщо Ви, скажімо, є дрібним підприємцем і деяка сума Вам потрібно короткострокову позику для розвитку справи, то можна скористатися послугами кредитної спілки або кредитного кооперативу, членом якого Ви повинні бути. Відсоток буде дещо вищою, ніж у банку, але й 42одержання легше через простоту оформлення, списку необхідних документів та порядку забезпечення.

Якщо Ви думаєте, де можна взяти грошей для придбання якогось майна, яке плануєте використовувати для заробітку, Вам вигідніше брати це майно в лізингової компанії (свого роду оренда). Паперів не менше, ніж у банку, зате заощадите на відсотках.

Якщо Ви є гравцем на фондовій або валютній біржі, то питання, де можна взяти грошей у Вас стояти не повинен. Існують різні інвестиційні та фінансові компанії або дилерські та брокерські організації, які нададуть Вам грошові кошти для завершення угоди або збільшення її об’єму.

Якщо у Вас серйозний бізнес проект або якась надійна і цікава схема, можливо вийде скористатися засобами різних фондів і страхових компаній.

Якщо ж Ви шукайте не тільки де можна взяти грошей, але і де взяти грошей без відсотків, Вам підійдуть лише каси взаємодопомоги, яких практично не залишилося на пострадянському просторі і благодійні фонди, де Вам дадуть грошей, тільки якщо Ваш соціальний статус – «охороняється державою ».

Взагалі різні небанківські кредитні організації в певній кількості присутні в кожному регіоні і непогано знати де вони розташовуються і які послуги можуть запропонувати.

Тому, при пошуку відповіді на питання, де можна взяти грошей, зверніть увагу і на ці варіанти. Можливо, вони підійдуть Вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?