Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де можна отримати переказ Western Union?

З системою грошових переказів Western Union в Україні співпрацює більше 130 банків. Щоб отримати грошовий переказ, потрібно відвідати одне з 14,5 тис. відділень, маючи при собі паспорт, і повідомити касиру контрольний номер і суму переказу, ПІБ відправника та країну відправлення.
Але, як відомо, з готівковою іноземною валютою в країні зараз важко.
Чи продовжують банки співпрацю з даною платіжною системою, і чи видають гроші в валюті переказу? Ми дізнавались, чи можна отримати грошовий переказ в сумі $ 1 тис., не конвертуючи надходження в гривню.
Отримати грошовий переказ через платіжну систему в ПриватБанку можна на карту для виплат у валюті переказу. Тобто, переказ у доларах Ви можете отримати на картку, відкриту в даній валюті. З валютної карти кошти можна зняти двома способами: у валюті в касі (не більше еквівалента 15 тис. грн. в один день на одного клієнта) або в гривні через CASH-термінал або банкомат (не більше еквіваленту 150 тис. гривень в один день на одного клієнта).
Якщо карти немає, її можна оформити на місці, у відділенні, витративши на це 15 хвилин. Зняття та зарахування переказу на карту здійснюється без комісії. Визначити ймовірність того, що Ви зможете забрати гроші у валюті переказу досить важко. «Певно не передбачити, рекомендую пробувати отримати, якщо не буде суми, то зможете замовити у відділенні», – радить співробітник контакт-центру.
В Укрсоцбанку , на сайті якого присутня інформація про те, що фінустанова є прямим агентом всесвітньої мережі грошових переказів Western Union, нам повідомили, що дана програма з технічних причин не працює починаючи з 30 грудня. І коли буде відновлена її робота – поки невідомо.

clip_image001

Співробітниця Райффайзен Банку Аваль повідомила нам, що отримати всю суму грошей можна у валюті переказу, якщо у відділенні є потрібна їх кількість. Якщо ж доларів немає, то їх можна або замовити попередньо, або на місці конвертувати переклад в гривні.
При наявності потрібної суми в УкрСиббанку клієнт може отримати переказ Western Union в повному обсязі. При відсутності валюти в касі потрібно або звернутись в інше відділення, або відкрити доларову карту All Inclusive і перевести кошти на неї.
Відкриття цієї карти надає вам, як клієнтові, можливість замовити потрібну суму в доларах і зняти таким чином готівку з картки, не конвертуючи їх в гривні. Переказ коштів на карту здійснюється безкоштовно. Обслуговування пластика коштує 28 гривень на місяць.
Якщо хочете забрати доларовий переказ в ОТП-Банку , то валюту слід замовити за телефоном гарячої лінії за два банківських дні до її отримання. При цьому, якщо сума перевищує 15 тис. гривень, то основну її частину Ви заберете в призначений в контакт-центрі день, решту – наступного.
Ощадбанк також співпрацює з системою міжнародних переказів Western Union. Як нам повідомила співробітниця фінустанови, щоб отримати кошти, потрібно підійти у відділення. Якщо потрібна сума в доларах буде – видадуть одразу, якщо ні – касир замовить потрібну суму в доларах і призначить день, коли Ви зможете її забрати.

clip_image002

Співробітниця контакт-центру Альфа-Банку повідомила нам, що дізнатись, чи потрібна сума в наявності, можна лише безпосередньо у відділенні. Якщо таких грошей немає – потрібно йти шукати щастя в інших відділеннях. Забронювати певну суму для виплати доларового переказу наперед не можна.
У Банку «Фінанси та Кредит» можливість отримання переказу також залежить від інкасації відділення. Якщо потрібної суми в касі немає, попереднє замовлення суми не можливе.
Звернувшись на гарячу лінію ВТБ Банку , ми дізнались, що фінустанова ось уже кілька місяців, як не співпрацює з Western Union, хоча в пошуковику все ще можна знайти сторінку сайту банку, на якій прописані умови отримання переказу через цю платіжну систему.
Що ж, як бачимо, найбільш оптимальним способом своєчасно отримати грошовий переказ у доларах є попереднє замовлення потрібної суми у відділенні або безготівковий переказ коштів на картку банку.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?