Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де монети євро міняють на гривні?

Як виявилося, обміняти монети євро на гривні в Україні не так вже й легко.
Якщо після подорожі станами Євросоюзу у Вас залишилося кілька монет євро, а колекціонуванням Ви не займаєтеся, з’являється логічне запитання: що з ними робити? Як варіант, можна продати пам’ятні монети нумізматам або обміняти на гривні в людей, які найближчим часом збираються відвідати якусь європейську країну.

Але чи можна здійснити обмін в банку. Ми поцікавились про наявність такої можливості в Альфа-Банку , Артем-Банку , Дельта Банку , Надра Банке , Правэкс-Банке , ПриватБанке , Укрсиббанке , Укрэксимбанке , Укрсоцбанке и Банке «Хрещатик» . У кожному з цих десяти банків нам повідомили про те, що з іноземною валютою в монетах не працюють.
Як виявилося, можливість обміну монет іноземних валют в банках регулюється внутрішніми положеннями банків. Про це нам розповів експерт clip_image001

Головного управління НБУ в Києві та Київській області.
Тим не менш, деякі банки цілком спокійно міняють монети євро на гривні.
Так, в Ощадбанку Росії нам повідомили, що обміняти монети на гривні можливо в будь-якому з відділень мережі. У Райффайзен Банку Аваль цю ж операцію можна здійснити в касі будь-якого відділення мережі. За умови, що сума для обміну не велика. Інакше для підрахунку може знадобитися спеціальна машинка. А про її наявність можна дізнатися вже безпосередньо у відділенні.

Обміняти монети в Ощадбанку можна, але тільки в центральних відділеннях. Здійснити обмін в філіях фінустанови не вийде.
Таким чином, якщо у Вас є євро в монетах, можна спокійно звертатися в одне з відділень Ощадбанку Росії, Ощадбанку або Райффайзен Банку Аваль.

Джерело: www.banki.ua

2 Responses to Де монети євро міняють на гривні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?