Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де краще взяти кредит готівкою

Якщо вам раптом знадобилася якась сума грошей, а позичити її просто не в кого, то єдиний спосіб її отримати – це оформити кредит у банку , тим більше що такий спосіб вже давно перестав наводити жах на позичальників.

А де краще взяти кредит готівкою, з’ясуємо просто зараз.

Куди краще звернутися?

Ні для кого не секрет, що сьогодні існує досить велика кількість різних фінансових установ, які готові надати вам позику, причому на самих різних умовах кредитування. Однак поспішати з вибором не варто.

Найкраще звертатися у великі перевірені часом банки, які дорожать своєю репутацією.

imageАдже саме вони, як правило, пропонують своїм клієнтам максимально широкий набір самих різних кредитних продуктів, серед яких кожен позичальник зможе підібрати для себе такий варіант, умови якого його повністю влаштують.

Так, крім банків існує ще «море» різних кредитних організацій (iCredit, 365credit), що пропонують своїм потенційним клієнтам отримати необхідну суму в кредит швидко практично не надаючи жодних документів.

Однак на ділі за таку легкість отримання позики позичальникові доведеться розплачуватися надмірно великими відсотками по ній.

Тому, як правило, позики в таких організаціях не бувають вигідними.

Які банки пропонують найбільш вигідні умови кредитування?

Де краще взяти кредит готівкою? Звичайно, як це вже зазначалося вище, у великих банках, репутація яких не дає в собі сумніватися.

Розглянемо кілька найбільш популярних на сьогоднішній день кредитних установ та їх пропозиції щодо позики готівкою.

Отже, один з найбільших банків нашої країни – Ощадбанк пропонує, мабуть, найнижчі відсоткові ставки по кредитах готівкою.

Однак при цьому він досить вимогливий до своїх клієнтів, тому позичальник, який розраховує отримати в Ощадбанку вигідний кредит, зобов’язаний буде надати банку максимально укомплектований пакет документів.

Не настільки жорсткі вимоги, але при трохи збільшених процентних ставках, пред’являє до своїх позичальників банк Юнікредіт , який дозволяє оформити кредит готівкою в розмірі від 50 тис. гривень строком до 3 років.

Суму від 1 до 20 тисяч гривень можна оформити і в Кредит Агриколь Банку , але під інші відсотки (від 23 до 41) і тільки на строк до 2 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?