Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де краще купувати медстраховку для туриста

Для виїзду за кордон найчастіше в обов’язковому порядку доводиться купувати медичну страховку. Як це можна зробити, і де вигідніше

Прямо в офісі
Де, як не в офісі самої страхової компанії, можна придбати страховку? У середньому страховка для поїздки в країни шенгену на 14 днів з мінімальним наповненням (невідкладна стоматологічна допомога у розмірі не більше 150 дол США / 150 Євро для країн Шенгенської зони; оплата медичних витрат, репатріація у випадку хвороби або смерті) коштує 150 гривень.

Хоча у кожної компанії розроблена власна тарифна політика, але в цілому вартість страховки коливається у вузькому діапазоні. «У більшості bigкласичних страховиків по більшості напрямків вартість поліса – від 0,5 до 1 євро за день. Поліси на деякі країни (США, Канада, Японія) і для деяких категорій осіб (літні, діти) коштують дорожче », – зазначає гендиректор« Апріл Асистанс Україна »Костянтин Шусторович.

У турагенції

Якщо ви виїжджаєте за кордон за турпутевке, то полісом вам забезпечать прямо в офісі туркомпанії. Примітно, що посередництво тут, як правило, не призводить до подорожчання страховки. Найчастіше пакет (путівка плюс страховка) дозволить навіть заощадити. Туристичну страховку для країн СНД, Туреччини та Єгипту можна купити в роздріб за 7 гривень за добу перебування за кордоном, для країн Європи – за 11 гривень / доба, для США – за 15 гривень / доба.
Деяке здешевлення стає можливим за рахунок взаємної вигоди турагенства і страхової компанії від співпраці. Страховик може надати знижку, відштовхуючись від великих об’ємів реалізації полісів для туристів через агентство. Так як кількість страхових випадків (1 випадок на 50-100 застрахованих осіб) у даному виді страхування не настільки високо, то й деякі поступки страховика не призводять до збитковості.

Через інтернет

В інтернеті є портали, які пропонують продаж різного роду страховок. Все, що потрібно, – це заповнити фактичний договір в режимі онлайн – всі дані про себе, вибрати перелік послуг, тривалість страховки, вказати країну, в яку ви відправляєтеся і т.д.

Далі договір роздруковується і для підписання клієнту його доставляє кур’єр. Найчастіше, якщо вартість менше 50 гривень, то доставку оплачує клієнт, а, якщо вартість вище, то страхова компанія, в якій оформляється поліс. Цікаво, що і в даному випадку СК може робити знижку до ціни поліса, якщо посередник (ресурс) береться забезпечити певний обсяг продажу. 14-денний Шенген в онлайні можна придбати за 102 гривні. Головне – зв’язатися з представникам сервісу. Часом це буває проблематично.

Що потрібно ще знати про туристичну медстраховкою

1. Якщо ви захворіли в поїздці, важливо зв’язатися з представником компанії, щоб уникнути неприємностей зі страховим відшкодуванням. Для цього бажано перевірити, чи працюють всі контактні телефони, вказані в полісі, ще до початку подорожі.

2. Турист самостійно сплачує всі лікування за кордоном, а по поверненню в Україну страхова компанія відшкодовує витрачену суму в рамках поліса.

3. Рішення про страхове відшкодування приймається протягом 10-ти робочих днів від дати отримання всіх необхідних документів (не забувайте зберігати чеки, що підтверджують витрати!), Виплата ж відбувається протягом 5-ти банківських днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?