Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де і як зберігати ПІН-код до банківської карти?

Радить начальник управління карткового бізнесу « Акордбанку »:
З метою забезпечення захисту ПІН-коду рекомендується клієнту при отриманні картки і конверта з ПІН-кодом, в першу чергу скористатися послугою банкоматів і змінити ПІН-код на ті чотири цифри, які завжди в пам’яті. При цьому не використовуйте свою дату народження.

Також, кожен раз, коли ви вводите ПІН-код в банкоматі або в термінальному обладнанні, будьте максимально пильними і переконайтеся, що поруч немає сторонніх осіб. Не повідомляйте іншим особам ПІН-код до власної картки. Ні в якому разі не можна зберігати ПІН-код в гаманці або портмоне, не записувати його на карті і не вводити в мобільний телефон з назвою «ПІН-код». Це найпоширеніша помилка користувачів карт, яку bigдопускають навіть співробітники банків.

Розповіла заступник директора департаменту обслуговування карт « Актив-банку »

Для того щоб захистити пластикову картку від несанкціонованого використання сторонніми особами, слід дотримуватися простих правил.

1. Платіжну карту і PIN-код до неї необхідно зберігати окремо. Бажано конверт з кодом, виданий банком, знищити, попередньо запам’ятавши PIN-код.

2. Не варто нехтувати можливістю підключення до послуги SMS-інформування. Користуючись нею, Ви завжди зможете вчасно отримувати інформацію про кожної зробленої транзакції.

3. Регулярно контролюйте операції по своєму рахунку і, в разі виникнення питань, звертайтеся до менеджерів банку за роз’ясненнями – це дозволить оперативно виявити несанкціоновані списання по Вашій карті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?