Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де і як отримати кредит пенсіонерам без поручителів

У фокусі цієї статті питання: чи дають кредит пенсіонерам? Відповідь: Так. Проте існує цілий ряд особливостей, які потрібно враховувати перш, ніж ви захочете взяти кредит. Які банки дають кредит пенсіонерам крім Сбербанку Росії? Про це читайте нижче в докладної статті нашого автора …

Ми вже писали про те, як отримати кредит з поганою кредитною історією і про кредити для ПП. Тепер ми звернемо увагу на не менш важливе питання – пенсійні кредити.

Вік, якого досягне позичальник на момент закінчення кредитного договору, є основною перешкодою отримання пенсіонером банківського кредиту. Деякі банки, такі як ВТБ 24, Ренесанс Кредит, обмежують максимальний вік всіх позичальників на момент погашення кредиту 65-ма 2012-11-03_204121роками. Інші банки вводять різні обмеження за віком для чоловіків і жінок. Наприклад, Росбанк не видає кредити, якщо на момент їх погашення жінки досягнуть віку більше 60 років, а чоловіки – більше 65 років. Бінбанку обмежує вік позичальників відповідно 55-ма роками для жінок і 60-ю – для чоловіків.

Тим часом банківська статистика показує, що пенсіонери є одними з найбільш відповідальних позичальників. Прямим наслідком цього стало бажання ряду банків надавати кредити або за спеціальними пенсійними продуктам, або в рамках існуючих програм кредитування з деякими поправками на особливості отримання доходу пенсіонерами. Останній шлях вибраний Ощадбанком , який розглядає пенсіонерів, які отримують пенсії через цей банк, як найбільш надійних позичальників, що знаходить своє відображення в ставках кредитування.

Кредит пенсіонерам в Ощадбанку

Пенсіонер, який бажає отримати в Ощадбанку споживчий кредит без поручителів, повинен мати постійну або тимчасову реєстрацію за місцем знаходження того відділення банку, в яке він звернувся за отриманням кредиту. Є вікові обмеження в кредитуванні пенсіонерів: на момент погашення кредиту позичальникові не повинно бути більше 75 років. В залежності від віку пенсіонера можливі два види споживчого кредитування:

• Для пенсіонерів, вік яких на момент погашення кредиту не буде перевищувати 65 років, Ощадбанк може надати кредити без забезпечення;
• При кредитуванні позичальників, вік яких на момент погашення кредиту перевищить 65 років, потрібно забезпечення або у вигляді поручителів, або під заставу об’єктів нерухомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?