Новини світу кредитування та банківських послуг.

Де і як можна взяти кредит у вісімнадцять років?

У скрутну ситуацію, коли терміново потрібні гроші для вирішення виниклої проблеми, може потрапити не тільки дорослий, але і підліток. Однак дорослій людині набагато простіше вирішити свої фінансові труднощі. Для цього достатньо відвідати банківська або будь-яку іншу фінансово-кредитну установу, що надає споживчі кредити або мікропозики на прийнятних умовах і, подавши заявку на оформлення угоди, дочекатися позитивної відповіді майбутнього кредитора. Після цього потрібно підписати кредитний договір, надати реквізити банківської карти або відкрити рахунок і отримати оформлену в кредит суму.

clip_image002

Набагато складніше отримати кредит особам, які тільки досягли 18 років і не мають за спиною достатнього трудового стажу, місця роботи або стабільного доходу. У цьому випадку є два варіанти вирішення проблеми. Перший спосіб – це звернення в банки, які надають кредитні продукти (кредит готівкою, кредитну карту та ін.) особам з 18 років. Для цього потрібно вивчити перелік таких банків, умови кредитування, суму і терміни надання позикових коштів.

Так, найбільш відомими банками, в яких можна отримати кредит у віці 18 років, є Приватбанк і Ощадбанк, а також Укргазбанк.

Умови по кредитах, терміни видачі позикових коштів, наявність поручителів і необхідних для оформлення документів в кожній фінансової організації можуть відрізнятися. Тому перед подачею заявки на оформлення кредиту та підписанням кредитного договору особою, яка досягла 18 років, варто уважно вивчити умови надання позики і її подальшого повернення, штрафні санкції, передбачені за порушення умов договору і відповідальність, яку необхідно буде нести за порушення умов угоди. Тільки після цього потрібно визначитися з банківською установою і спокійно оформляти кредит, щоб згодом не нести втрат.

Крім банків отримати кредит з 18 років пропонує безліч фінансових установ, що видають миттєві мікропозики на короткий термін. Головною особливістю отримання позики в таких організаціях є відсутність необхідності надання додаткових документів у вигляді довідки про доходи та трудової. Досить надати паспорт і подати заявку на кредит безпосередньо в офісі компанії або на сайті в режимі онлайн. Необхідно заповнити форму заявки, вказавши паспортні та контактні дані, суму і терміни кредитування, а також додаткову інформацію про своїх рідних і інформацію про роботодавця (за наявності місця працевлаштування). Кредитні органи перевіряють надану інформацію і, в разі позитивного рішення, запрошують 18-річного позичальника в офіс для підписання договору та отримання суми кредиту на карту або готівкою.

Найпопулярнішими фінансовими компаніями, які пропонують оформити кредит 18-річним, є «Глобал маней» і «365 гроші», «Ай-кредит» та інші. Вибір кредитної організації буде залежати від місця проживання майбутнього позичальника. При цьому в кожній із запропонованих організацій встановлені свої порядки подачі заявок і видачі кредиту, а також висунуті свої вимоги до позичальника.

Для повернення суми позики в повному обсязі або частинами необхідно звернутися в офіс компанії і внести суму платежу за графіком або весь кредит з відсотками в касу готівкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?