Новини світу кредитування та банківських послуг.

«Чиста» ставка і бонусні карти в подарунок: депозити тижні

Пропонуємо вашій увазі огляд нових депозитних пропозицій і спеціальних акцій. У сьогоднішній статті ви дізнаєтеся, в якому банку можна оформити вклад під «чисті» 25% річних у гривні і в якому регіональному відділенні діє акція з гарантованою видачею бонусних карт від мережі будівельних гіпермаркетів і піцерій. Крім того, розповімо про нові пропозиції по відкриттю іменних депозитних сертифікатів, а також – місячний депозит з щотижневої виплатою відсотків.

Регіональне управління ОТП Банку у м Ужгород спільно з партнерами – мережею будівельних гіпермаркетів «Нова Лінія» та мережею піцерій «Chili Pizza» пропонує клієнтам взяти участь у спеціальній акції, що діє з 22 червня по 22 липня 2015 року.

clip_image002 Суть пропозиції під назвою «Депозит відкрий – подарунок буде твій» полягає в оформленні депозиту «Прогресивний» у відділенні банку за адресою: м. Ужгород, вул. Минайська, 24 та отриманні гарантованих призів від партнерів – бонусних карток названих вище мереж. Наприкінці акції кожен вкладник, який оформив депозит «Прогресивний» братиме участь у розіграші головного призу – подарункового сертифіката номіналом 500 гривень від мережі піцерій «Chili Pizza».

Уточнимо, що строковий депозит «Прогресивний» відкривається строком на 90 днів (3 періоди по 30 днів з автоматичною пролонгацією), передбачає щомісячну виплату відсотків і зростаючу процентну ставку від 12,5% до 24,5% річних у гривні.

У Євробанку запущений новий продукт для фізичних осіб – іменний депозитний сертифікат, що представляє собою вдале поєднання класичного депозитного вкладу та банківської цінного паперу. Оформити іменний депозитний сертифікат можна на термін від 6 до 12 місяців під 26% річних у гривнях, 12,3% в доларах і 11,3% в євро. Мінімальна сума для оформлення іменного сертифіката становить 500 тис. гривень, 20 тис. доларів США або євро, максимальна сума не обмежена. Виплата нарахованих відсотків здійснюється щомісячно або після завершення терміну дії сертифіката. Надійність сертифікатів забезпечена Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Іменний ощадний (депозитний) сертифікат в іноземній валюті тепер можна оформити і в Банку Глобус . При терміні розміщення від 6 до 12 місяців процентні ставки складуть 11,5% -12% річних у доларах або євро. Мінімальна сума для оформлення сертифіката дорівнює 5 тис. доларів або євро. Нараховані відсотки виплачуються під час погашення сертифіката шляхом виплати готівкою з каси банку.

clip_image004Юніон Стандард Банк ввів в депозитну лінійку новий строковий вклад «7 корисних днів» з коротким терміном розміщення – всього 1 місяць і зручним графіком виплати відсотків – кожні 7 днів. Новий депозит можна оформити в національній валюті під 25% річних. У разі продовження депозиту на новий термін – ставка по ньому буде вище і складе 26% річних!

В Платинум Банку діє нова програма лояльності «Чиста ставка», за умовами якої банк оплачує податки на депозит тим клієнтам, які оформлять депозит «Гарантоване зростання» на термін 18 місяців. В результаті компенсації вкладники отримують "чисту" ставкою у розмірі 25% річних у гривні. Оформити депозит «Гарантований зростання» з бонусом можна як у відділенні Платинум Банку, так і через систему інтернет-банкінгу Platinum Click.

В Креді Агріколь Банку діє новий вклад «Щомісячний дохід» з терміном розміщення 6, 9, 12 або 18 місяців і щомісячною виплатою відсотків. Депозит можна розмістити під 13,5% -14,5% річних у гривні, 3,5% -4% у доларах, 2% -2,5% в євро. Мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень, 100 доларів / євро. Для вкладу «Щомісячний дохід» застосовується програма лояльності, що дозволяє збільшити прибутковість від 0,25% до 1% у гривні, від 0,1% до 0,2% в доларах / євро.

Джерело: www.banki.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування
Які банківські послуги Вас цікавлять?